2733
2739
عنوان

خیرگی کودک لطفا لطفا بیاین

257 بازدید | 12 پست

دخترم شانزده ماهش هست چند وقته متوجه شدم خیلی در روز خیره میشه وقتی مثلا ازش سوالی می کنم همان خالت خیرگی جواب میده یا صداش کنم بعد چند لحظه نگام می کنه  اما تعدادش در روز زیاد شده 

تازه از پیش متخصص مغز و اعصاب کودک آوردم گفت باید نوار مغز بده و تا می تونی ازش فیلم بگیر ببینم 

از موقع تا خالا دارم گریه می کنم 

کسی تجربه ی داره؟ من شهرستان ببرمش تهران؟ چه جوری از این نوار مغز می گیرن؟ خواهش می کنم کمکم کنید 

نترس سخت نیست بچه اذیت نمیشه

البته نمیدونم اما اونقدر اذیت نمیشه کلا

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید از یک ساعتی نذاری بخوابه بعد میبریش دو مدل نوار مغز داریم البته یکی تو بیداری یکی هم شربت میدن بهش نیمه خواب بره بعد میگیرن ازش بهتره یک ابمیوه همراهت باشه اون شربته یادمه تلخ بود من خیلی سال پیش نوار مغزی گرفتم از پسرم همین حدود یادمه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
باید از یک ساعتی نذاری بخوابه بعد میبریش دو مدل نوار مغز داریم البته یکی تو بیداری یکی هم شربت میدن ...

ممنونم عزیزم بنظرتون ببرم تهران ؟ نمی دونم چیکار کنم واقعا 

2740
ممنونم عزیزم بنظرتون ببرم تهران ؟ نمی دونم چیکار کنم واقعا 

اگه تو شهرت دکتر خوب هست نیازی نیست البته تو بیمارستان ها نوار مغزی میگیرن تو همین تهران هم 

فقط یک چیزایی هم وصل میکنن به سرش با یک مایعی میزنن به سرش اگه هوای شهرت سرده یک کلاه همراهت باشه که بعدش بذاری روی سرش که سرما نخوره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اگه تو شهرت دکتر خوب هست نیازی نیست البته تو بیمارستان ها نوار مغزی میگیرن تو همین تهران هم  ف ...

ممنونم واقعا 

دخترم کلا نمیزاره یه گیره به سرش بزنم نمی دونم چطور بزاره اینکارو بکنم 

ممنونم واقعا  دخترم کلا نمیزاره یه گیره به سرش بزنم نمی دونم چطور بزاره اینکارو بکنم

نگران نباش عزیز دلم این مرحله را هم رد میکنی مادر جوان 

فقط ارامش خودت حفظ کن گلم