2733
2734

بچه ها من خیلی خجالتی ام این تابستونو تصمیم گرفتم عوض شم خیلی تلاش میکنم خودمو به اجتماع بین ادم اینا میبرم تمرین میکنم ولی تو مدرسه باز همونم چند روز دیگه هم که مدرسه ها باز میشه حس خوبی ندارم بازم میدونم قراره یه ادم خجالتی و کم حرف باشم واییی

لطفا بگید دیگه من چیکار کنم که دیگه خجالت نکشم و راحت کسی که میخوام بشمو جسارت و زبل باشم؟؟ میخوام دیگه از مظلومی دربیام😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرکسی یک جوره 

من کم حرف و آرومم ولی خجالتی نیستم مدلمه 

اگر خجالت میکشی سعی کن کم کم با آدمایی که مثل خودتن حرف بزنی و روی اعتماد به نفست کار کنی ولی لزومی ندارد با همه صمیمی بشی و حرف بزنی 

تو بعضی سایتای گوگل ببین توصیه هارو 

و اینکه توی دوره نوجوانی طبیعیه هرچی بگذره به شرطی که روی خودت کار کنی خوب میشه منم اینجوری بودم الان خیلی بهتر شدم

من به دستان خدا خیره شده ام، معجزه خواهد کرد❤️☔
اگه بخوای همیشه مهربون باشی و خجالتی باشی همه بهت میگن سادست و اینا تازه تو مدرسه هم با آدمای فیک دو ...

دقیقا همینطوره

برا همینم نمیخوام دیگه خجالتی باشم

هرکسی یک جوره  من کم حرف و آرومم ولی خجالتی نیستم مدلمه  اگر خجالت میکشی سعی کن کم کم با ...

اها ممنون 

ولی من برونگراعم فقط نمیتونم بروز بدم خجالت میکشم نمیدونم چیکار کنم وگرنه جایی که راحتم کلی حرف میزنم نظر میدمو...

اها ممنون  ولی من برونگراعم فقط نمیتونم بروز بدم خجالت میکشم نمیدونم چیکار کنم وگرنه جایی که ر ...

کم کم درست میشه باید روی اعتماد به نفست کار کنی کتاب بخونی و دوستای خوبی داشته باشی

2740
کم کم درست میشه باید روی اعتماد به نفست کار کنی کتاب بخونی و دوستای خوبی داشته باشی

اینارم می‌کنماا راهکاراشم گشتم فهمیدم ولی وقتی میخوام انجام بدم اون حس خجالت نمیزارع و جلومو میگیره

اینارم می‌کنماا راهکاراشم گشتم فهمیدم ولی وقتی میخوام انجام بدم اون حس خجالت نمیزارع و جلومو میگیره

کم کم تلاش کن خوب میشه نگران نباش چندسالته؟