2733
2739
عنوان

نظر من در مورد شهر فرش

52373 بازدید | 73 پست
سلام خیلی ناراحتم و هدفم از نوشتن این تجربه دو تا چیزه: 1- قبل ازخرید از این فروشگاه خیلی تو نت سرچ کردم که خرید از کجا بهتره و فقط شهر فرش رو دیدم. برای همین اینجا نظرمو بدون غرض می نویسم تا شاید به درد کسی بخوره 2- امیدوارم شاید مسئولی از این مرکز خرید نظر منو بخونه
من قبلا برای خرید موکت به مولوی رفته بودم و خوب مغازه های زیاد فرش و سرای ابریشم رو دیده بودم اما سه سال پیش بود و شهر فرشی مطرح نبود. برای ونه جدیدمون با توجه به زمان محدود با تصمیم قطهیی خرید رفتیم شهر فرش. من دیگه فرصتی نداشتم تا روز دیگه برم جای دیگه و البته سه سال هم بود که قیمتها دستم نبود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رفتیم و طبقه اول فرشهای گرون و قشنگ اما فقط سه چهاتا برند محدود .. محتشم و قیطران و دو تا برند خیلی کم شناخته شده. قیمتها بالا بود و من فک کردم خوب شاید همینه رفتیم طبقه پایین که بخش قیمتهای تخفیفی بود. مدلهای خیلی محدود و تک شده که تخفیف ویژه داشت.. با بدبختی چهار تخته فرش-دو تا 9 متری و دو تا 6 متری خریدیم. با تخفیف ویژه 9 متریها برامون یک و سیصد دراومد
2740
من شخصا واسه خرید 2تا دونه فرش راه نمیوفتم برم شهر فرش .درسته تنوع داره ولی همون تنوع ادم رو گیج میکنه و وقت بیهوده هدر میشه...قبل عید فرشامو عوض کردم و از سمت خونمون 2تا فرش خوشگل گرفتن...عرض1ساعت ..
خونه رو چیدیم و ازونجایی که خونه بزرگه (150 متر) مجبور شدیم به خاطر بچه ام بریم موکت بخریم. به فاصله 10 روز رفتم مولوی همون مدل فرشم بدون هیچ تخفیفی یک و دویست!!! و تازه ده ها مدل قشنگگتر از اون رو تو فروشگاهها دیدم تو همون حدود قیمت!!!!!