2737
2734
عنوان

نظر من در مورد شهر فرش

| مشاهده متن کامل بحث + 52373 بازدید | 73 پست
زهرا جان من در مورد برند عظیم زاده نمیتونم مقایسه ای بکنم. چون اونم برای خودش یه برندیه که جدای از انواع فرشهای دیگه باید مقایسه قیمتیش کرد. شما اگه میخوای مقایسه قیمتی کنید باید همین فرشایی که از شهر فرش خریدی بری جای دیگه قیمت کنی. راستی فرشم اسپادانا بود. اینم لینک قیمت اینترنتیش: http://www.bfarsh.com/product/%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D9%85/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دقیقا گرونتر از جاهای دیگه است بعد تو تبلیغش میگه اگه جای دیگه ارزونتر بود با ارائه فاکتور!!! بیاید پس بدید فرشتونو! یعنی ما برای اینکه ثابت کنیم شهر فرش گرون میفروشه باید بریم دوباره از مدل فرشمون از یه جای دیگه بخریم!

دوستان شهر فرش برای داماد امام جمعه قم هست .داخل اتحادیه فرش فروشها هم اندازه یه اتاق شکایت رسیده ولی این آقا از جایگاه پدر زنش سواستفاده کرده.امام جمعه قم رو خیلی خوب میشناسم ومیدونم که از این کار دامادش راضی نیست.

با سلام من خرید از شهر فرش کردم و بسیار پشیمون و متضرر شدیم چون بعد که از بیرون قیمت گرفتیم متوجه شدیم فرشهاشون بسیار گرون و کیفیت پایین است جای مناسبی نیست نرید شهر فرش قیمتها بسیار بالاتر از جاهای دیگه است

با سلام خدمت دوستان ببنید شهر فرش کلا کلاهبرداری گسترده است . حداقل پونصدتا کارمند داره میانگین پونزده تومن حقوق بده هفت و نیم میلیارد میشه حالا مالیات و عوارض و پول انشعابات بماند پول تبلیغ تلویزیون ماهانه سیصد میلیارد تومان .اینا از کجا میاد؟؟؟ فرشی که من از مغازه خریدم ۴۷۰۰اونجا زده بود ۸۳۰۰همون شانه همون تراکم همون کارخونه