2737
2739

یازده ماه و ۱۵ روز گذشته هنوز حالم خوب نشده اصلا.

خواهش هرکس تجربه ای داره بگه 

میخام آخرین تلاشمو برای این زندگی خراب شده بکنم 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

فقط باید بازیگر خوبی بشی 

هیچ وقت درست نمیشه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط باید بازیگر خوبی بشی  هیچ وقت درست نمیشه

نمیتونم نمیتونم نگاش میکنم قلبم هزار تیکه میشه که چطور تونست اینقدر پست باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

با مشاور باید روزها یا حتی ماه ها ارتباط بگیری

و اینو بدونی زخم خوب میشه اگه به موقع درمان بشه ولی جاش میمونه هرچند کمرنگ

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
۹۰ درصد زن ها تجربه کردن یا هنوز نفهمیدن اگه جنسی نبوده تلاشتو کن بی خیال شو 

نمیتونم بخدا دست خودم نیست 

هرثانیه بهش فکر میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سخته ولی اگه میتونی تلاش کن ان شاالله موفق باشی ... جامعه خیلی خراب شده قبح گناه ریخته شده نامحرما راحت با همدیگه شوخی و... میکنن .. 

اول بگو چیزی به نامت کنه تا بسوزه و یادش بمونه دیگه نکنه همچین کاری ...

بعد خودتو سرگرم کن کلاسی یا باشگاهی جایی برو ... بهش فکر نکن تا فکرت سمتش خواست بره سری خودتو مشغول کاری کن ...

ایناروهم داشتم برات میفرستم ان شاالله به دردت بخوره ..

لینک کانال تجربه های کلاس همسرداری تنهامسیر
https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

🔶 برای ثبت نام کلمه "همسرداری" را در پیامرسان ایتا به آی دی زیر ارسال فرمایید:👇🏼👇🏼
@admin_hamsardari

شرایط ثبت نام خدمتتون تقدیم میشه.

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه | تبادل نظر نی نی سایت
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2312834/خانم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگیشون-سرد-شده-بیان-یه-لحظه

سلام این ویس استاد امینی خواه هست

فقط سه دقیقه هست

بنظرم لازمه هر خانمی حداقل یکبار گوش بده!

https://www.uplooder.net//files/149abef0261f4f64fd8d085be5a87579/از-ازدواج-تا-هم‌خانگی!.mp3.html

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
سخته ولی اگه میتونی تلاش کن ان شاالله موفق باشی ... جامعه خیلی خراب شده قبح گناه ریخته شده نامحرما ر ...

هرروزم آیت الکرسی و چهار قل بخون به نیت حفظ شر از زندگی و همسرت

یا وَدود ۱۰۰۱ بار بخون به قند یا خرما یا چیز شیرین بخون بده شوهرت دلش نرم بشه

سوره طلاق برای آشتی خوبه

سوره یاسین و نساءمن خودم به نیت حفظ زندگی مشترکم میخوندم

و افزایش محبت زن و شوهر

یکی بهم گفته بود.. خیلی تاثیردر حین طبخ غذا آیه 35سوره نور (الله نورالسموات والارض) تا (کل شیی علیم) بخونید

هم غذاخیلی خوشمزه میشه هم محبت بین افراد خانواده زیاد میشه هم نورانیت دل میاره هم اخلاق خانواده بیشتر میشه!!!!

35_اللّهُ نُورُ السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکاة فِیها مِصْباحٌ الْمِصْباحُ فِی زُجاجَة الزُّجاجَةُ کَأَنَّها کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِنْ شَجَرَة مُبارَکَة زَیْتُونَة لا شَرْقِیَّة وَ لا غَرْبِیَّة یَکادُ زَیْتُها یُضِیءُ وَ لَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نارٌ نُورٌ عَلى نُور یَهْدِی اللّهُ لِنُورِهِ مَنْ یَشاءُ وَ یَضْرِبُ اللّهُ الْأَمْثالَ لِلنّاسِ وَ اللّهُ بِکُلِّ شَیْء عَلِیمٌ

موقع غذا درست کردن همیشه سوره ولعصر میخونم

سوره ولعصر صبوری میاره

برات صلوات فرستادم ان شاالله به حق این ماه زندگی خوب و شادی داشته باشی و عاقبت بخیر باشی ... 

گلم قشنگ بشین فکر کن اگه مرد خوبیه ..‌ اگه میدونی میتونی تغییرش بدی بهتر بشه.. و بعدا مرد بهتری ازین سرراهت قرار نمیگیره ... تلاشتوبکن تا زندگیتو بخاطرخودت تغیر بدی وبهتر کنی شما خیلی با ارزش هستین خیلی محترم عزیز هستین حق و لیاقت یه زندگی خوب رو داری .. پس تلاش کن بسازی ... باید سیاست زنونه یاد بگیری باید تجربه کسب کنی چه جوری ؟با مطالعه ... باید یاد بگیری موقع عصبانیت چه جوری حرف بزنی تا شوهرتو بیشتر عصبی نکنی 

مطالب همسر داری بخون تا بلد باشی ... نه بخوای تو زندگی خودت تجربه کسب کنی که اینجوری زیاد جالب نیست ...

گلم تو باید مدیریت کنی ... مشکلات زندگی همش از بی تجربی و ناپختگی هست... شوهرمن اینقدر خوب بود خودم خرابش کردم چون بلد نبودم ... نمیدونستم چیو کی بگم یا چه جوری بگم...کلی تلاش کردم الان خوب شده ولی مثل اولش نشد ... اصلا به همدیگه حتی به شوخی فوش ندین ... الکی نزنید همو ❌️

احترامشو حتما همیشه نگه دار اصلا تو جم خیلی هم عصبانی شدی صداتو بالا نبر رو شوهرت ... اگه دوست داری مثل ملکه زندگی کنی باید شوهرت جایگاه پادشاه بشینه

.من کسی میشناسم اینقدر اخلاق بدی داشت همه میگفتن کی به این زن میده .... ولی زن گرفت توی نامزدی جواب تلفون خانمشو نمی‌داد.. خانمش زنگ میزد خونشون میگفت بگین نیست ... مادر پسره غصه می‌خورد این چرا اینجوری میکنه با دختر مردم ... بعد عقد کم کم شد موم تو دست خانمش ... اون آقای بد اخلاق بعد این همه سال حتی کسی ندیده اینا صداشون روهم بالا بره چه برسه به دعوا ... خانمش یادش داده احترام بزاره ... مستقیم ازش نخواسته ها همه کاراشو با سیاست و غیر مستقیم میخواد از شوهرش ...

مامان پسره میگفت پسرم خسته کوفته میره خونه باز باید بچه داری کنه.. میگه خانمم بچه خسته کرده برو استراحت کن من نگه میدارم.. پوشک بچه عوض میکنه غذاشو میده... حمام دستشویی باواکتس میشوره چون بوش خانمشو اذیت میکنه 😄 خانمش اوز اول ازین مطالب همسر داری میخوند و... مطالب تاپیک اینارو بخون کمکت میکنه

@دختر_گرانبها    

@nation_of_love

@گلبوته__خانوم  

مطالب همسر داری و وویس مشاور خانواده ها مثل کلید مرد از دکتر حبشی و معصومه حاتمی گوش کن ..

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
هرروزم آیت الکرسی و چهار قل بخون به نیت حفظ شر از زندگی و همسرت یا وَدود ۱۰۰۱ بار بخون به قند یا ...

چقدر خانم هست و دیدم که اصلا رفتار زنونه ندارن بلد نیستن باشوهر چه جوری رفتار کنن جاش تا دلت بخواد رفتارهایی که شوهرو بد میکنه بلدن ... ازون دسته خانم ها نباش گلم

زمان نامزدی یا دوستی براش لاو میترکوند و قربون صدقش میرن بعد از ازدواج کلا تغیر میکنن ما خانما عادت کردیم عیب خودمونو نبینیم. مثلا 👇

برا خودشون خرج نمی‌کنن به فکر لباس خوابشون نیستن به فکر شکم و زیر شکم شوهر نیستن ... مرد فقط با این دوتا رام میشه 

آخرین نفر برا خودشون چیزی میخرن مخصوصا وقتی بچه دار میشن .... همش دلشون میسوزه با همون لباسای گله گشاد و بی رنگ و رو و پرز پرز ... مخصوصا توی پریودی بهونشونم اینه که لک میشن ... 

بوی عرق هم میدن و بوی خون ... خودشون که نمی‌فهمن چون عادت کردن به بوش ... ولی شوهر که کنارشون هست بو به زیر دماغش میخوره 🫣

بعد چند وقت یه خرج میخواین بکنن برای چیز مهم هااا انقدر که خرج نکرده شوهر و عادت نداره زورشون میاد بعد کلی غر میزنن به جونشون ..

بوی پیاز داغ و موی اشفته میرن جلوشون و با داد و هوار و غر غر حرف میزنن بعد انتظار هم دارن اونا نوکرشون باشن،

اصلا هم سر زنده و شاد نیستن روزا همینجوری میگذرونن بیشتر وقتا هم که کله هاشون تو گوشی ... بلدم نیستن درستو حسابی حرف بزنن ... بیشترم دعوا و مشاجره .دارن ..

رمان عاشقونه چند وقته میخونم کاری به اغراق کردنشون ندارم چون میدونم رمانه ❌️... مثلا دخترایی که دل پسری رو میبرن بیشترین کاری که میکنن بغل و بوسه..... یه بغل ساده با چنتا حرف ساده که رو شوهر خیلی تاثیر میزاره .... مثلا آخی بهترین جای دنیا همین‌جاست همه غمو خستگیم و بی وحوصلگیم در رفت 🥰

یا آخيش انگار خودمو زدم به شارژ 🥰

و بعد بیشترین. چیز دیگه ای هم که داره حرفای خوب شونه تعریف کردنشونه و تشکر کردنشون. از عشقشون .

((یه نکته...میدونید بچه ها مشکل ما خانمها چیه؟ اینه که فکر میکنیم فقط خودمون محبت میخواهیم.. ولی من دیدم زندگی رو که به خاطر بی محبتی زن تباه شده..

زن محبت کلامی میخواد و مرد یه خسته نباشید و یه شربت خنک و غذای گرم و سکوت موقع استراحت... 

توقع زیادی هم نیست برا مردی که تو این گرما واسه رفاه خانواده زحمت میکشه..))

زندکی بالا پایین داره گلم.

بیشتر دلیل زندگی خوبی نداریم اینه که سرمون تو گوشی ها گرمه وقت برای خودمون و درست زندگی کردن نمیزاریم ... برای پسر مردم همچین قشنگ حرف می‌زنیم و خوبیم به شوهر خودمون می‌رسیم .... میشیم ... ها چته ... خودت پاشو برو چایی درست کن ... شب تا دیر وقت بیداریم... بعد صبح به شوهر میگیم مگه نوکرتم کله صبح صبحانه بیارم برات ... توی دعوا با مردای دیگه هرچقدر هم که عصبانی باشیم احترام و درست صحبت میکنیم ... ولی با شوهر که دعوا داریم فوش و هرچی به دهن میاد میگیم ...

ازدواج خیلی قشنگه گلم ما خودمون زشتش میکنین ... . ولی باید آدم درست انتخاب کنی .اول .. و بعد تجربه خودتم بالا ببری ... مثلا من اگه قبل ازدواج دوتا کتاب درکنار کتابای مدرسه داشتم که آموزش درست زندگی کردن میداد و میگفت چه جوری باشوهر رفتار کنیم .. زندگیم به مراتب بهتر از الان بود ... خودم با سختی و با کلی مشکل و دعوا فهمیدم که چه سود باعث شد کلی رومون تو روهم باز بشه.. کاش معلمی بود توی مدرسه رسم عشق و همسرداری یاد پسرها و دخترا می داده، 

یا پدر جلو اولادش دست یا سر زنش بتونه ببوسه یا براش کادو عطر و گل بخره !!! ولی ازین کارا نمیکنن که زشته ولی فوش ودعوا کردن زشت نیست😒

کدوم مادری به پسرش گفته موهای زنتو نوازش کن همسرت بعد زایمان و پریودی درک کن هواشو داشته باش و و و و ..

2706