2733
2739
عنوان

چطور بعد از خیانت زندگیمونو درست کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 26 پست

خودش چقد پشیمونه؟اصلا تلاشی میکنه؟

یهویی شدی همه کسم 🫀💍عضو تاپیک مانکن های زیبا❤️گروه قرمز❤️سرگروه :خزان_نارنجی@ تاریخ شروع:۱۴۰۲/۰۷/۲۹ ☹️وزن شروع:۹۲☹️وزن هدف:۶۶✌️✌️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه بعد از خیانت، هیچ چیز قرار نیست مثل قبل باشه 

نه تو اون آدم قبلی هستی و نه طرف قابلت 

وقتی دریچه ی اعتماد بین دو نفر بسته میشه، باز کردنش خیلی سخت و حتی غیر ممکنه 

چیزی‌ست از جنس درد، وقتی که زخمی می‌شوی، از جنس شورمندی، وقتی که عشق را تجربه می‌کنی، از شعف، وقتی به دستش می‌آوری و از اندوه، وقتی دستانت نایی برای مشت شدنی مقابل ستم، در خود نمی‌یابند.                                               من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم... میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم... غمِ تو را همان شب، که دل سپردم به جان خریدم قسم... به جانِ تو من، به جان رسیدم، تو را که دیدم!  
چقدر خانم هست و دیدم که اصلا رفتار زنونه ندارن بلد نیستن باشوهر چه جوری رفتار کنن جاش تا دلت بخواد ...

حرفاتون کاملا درسته و موافقم ولی دیدم خانمایی ک از هرلحاظ سرن ولی باز بهشون خیانت شده اون دیگ دست ما نیست ذاته ی سریاست

مامان!میدونم اینو هیچوقت نمیبینی ولی کاش میتونستم بیام یه دل سیر تو بغلت گریه کنم و هیچی نگم
2731
همین که دقیق یادته ومیشموری معلومه که یادت نمیره

متاسفانه حافظه ام به شدت قویه و بدترین چیز هم برام خیانت بوده 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
متاسفانه بعد از خیانت، هیچ چیز قرار نیست مثل قبل باشه  نه تو اون آدم قبلی هستی و نه طرف قابلت& ...

غیرممکنه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
چقدر خانم هست و دیدم که اصلا رفتار زنونه ندارن بلد نیستن باشوهر چه جوری رفتار کنن جاش تا دلت بخواد ...

من دستمو میذارم رو قران شوهر من فقط چون ذاتش کثیف بوده خیانت کرده هیچ کمبودی نداشته زندگیمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۱ ماه و ۱۵ روز🥲🥲 چرا روز هارو می‌شماری قربونت برم؟ اگه میتونی طلاق بگیر اگه نه آنقدر خودتو اذیت ...

دلم میخاد فرار کنم خانواده فقط میگن فراموش کن خیانت کلا عادیه براشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خودش چقد پشیمونه؟اصلا تلاشی میکنه؟

میگه پشیمونم 

نه هیچ تلاشی نمیکنه هیچ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جنسی بود؟ من رابطه دوستی ۴ سالمو تموم کردم چون با یکی چت کرد حتی عاشقانه هم نبود..

میگه نه ولی حس میکنم دروغ میگه 

کاش منم میتونستم از این خونه فرار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرفاتون کاملا درسته و موافقم ولی دیدم خانمایی ک از هرلحاظ سرن ولی باز بهشون خیانت شده اون دیگ دست ما ...

مردا بیشتریا واقعا نمیدونم چه شونه 

مربی باشگاه من ۱۸۰ باز میکنه رقص عربی بلده یه اندام قشنگ و پری داره ... شوهرش اون روز دیدم باسن زنای دیگه رو نگاه می‌کرد اینقدر بدم اومد

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
نمیتونم نمیتونم نگاش میکنم قلبم هزار تیکه میشه که چطور تونست اینقدر پست باشه

اگه بچه داری که هیچ 

اگه نه 

بهت بگم من نمیگم طلاق یا هرچی 

ولی بدون من خودم سالهاس سالها

تا یادم میاد فقط فوش میدم بهش 

خیلی سخت هست خیلی 

ببین میتونی بمون نمیتونی برو 

من عقل الانم رو داشتم همون روزای اول جدا میشدم 

من فقط ابروداری کردم گفتم دشمنام شاد نشن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰