2733
2739
عنوان

گوه خوری پشت سرم

237 بازدید | 18 پست

یه تایپیک قبلم بود مهمون اومد دور خب داد منم بچه کوچیک دارم خونه تمیز نبود حالا رفته پشت سرم به مادر شوهرم گفته عروست چقدر کثیف بود زندگیش تو سالن تمیز بود فضول رفت تو اتاقها رو دید منم وقتم گذاشتم برای شام و... درس کردن فرصت نکردم تمیز کنم اعصابم خورد شده خوابم نمی‌بره 

بعضیا بی لیاقت.هستن بخدا

پسری با موهای فر🌚اگر ماه خوابش ببره ترو ور میدارم میزارمت روی آسمون🤍 خدایا شکرت که ارزمو براورد کردی متشکرم ازت🥺 مرسی که همه چی بهم دادی😊 از هیچ احدی ترس ندارم جز خدا🙂 پس منو با حرفات نترسون ☝️توی قرآن خوندم یعقوب یادم داده دلبرت وقتی کنارت نیست کوری بهتر است😍 🙂 تو نمیدونی! ولی اون موهای مشکیه موج دارتـ خعلی قشنگن واسم🥺💛پیرو۱۴ معصوم. مهربان . مذهبی نیستم . اعتقادی به حجاب ندرم هرکس می‌تونه هر جور دلش میخواد برگرده و سعی کنه ت پوشش بقیه دخالت نکنه🙂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه مهمون بی فرهنگی شام درست نمیکردی میرفت

من خودم خرم وگرنه مهمون که ساعت 8 خبر میده 9 میاد نباید شام درس میکردم خونه رو تمیز میکردم خیلی دلم گرفته چقد تلاش کردم شیک درس کردم. میوه و...

2740

به مادر همسرتون بگین که مهمون فضول رو دیگه راه نمیدم به خونم.... بگین به گوشش برسونه😊

مهمون باید کور وارد خونه مردم بشه و کر از اونجا بیاد بیرون

... و امید سرمایه ی آدمیست🍃🌱                                     اندر دل من تویی نگارا🥰💍                                                   خدای مهربان من، بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدن                 هدیه ی بهشتیت هستم نا امیدم نکن😍🙏                                  با احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.😊

اصلا اهمیت نده بنظرم یکسری ادم ها درک ندارن.

من خودم چند وقته احساس میکنم یکسری از اطرافیانم دیدشون نسبت بهم خیلی بده درظاهر خوبن اما از بعضی هاشون این حس بد رو دریافت میکنم اونم بدون دلیل چون من نه حرفی زدم بهشون نه کاری کردم. معتقدم گاهی وقت ها حس ها درست هستن . سعی میکنم اهمیت ندم اما ذهنم درگیر میشه که چرااااا منو ادم بد میدونن

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
2706