2737
2739
عنوان

بیاین یه لحظه

72 بازدید | 4 پست

تو تخمین رشته کانون پارسال زده بود با ۲۸۰۰۰ منطقه ۳ تاریخ تمدن و ملل اسلامی دانشگا فردوسی مشهد قبول شدن😳😳اونم روزانه !! راسته ینی ؟

ینی منم امسال با ۲۱ هزار اینو قبول میشم انتخاب ک کردم

اینی ک میگی اصلا چی هست 😐

نه میبخشیم نه فراموش میکنیم :)                                                                                                   کاربری دست چند نفره خانوم مارپل                                                                                                 سرت تو ماتحت خودت خاله خانباجی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه رشته از گروه انسانی 

بازار کارش چطوریه دقیقا؟

نه میبخشیم نه فراموش میکنیم :)                                                                                                   کاربری دست چند نفره خانوم مارپل                                                                                                 سرت تو ماتحت خودت خاله خانباجی 
2731
بازار کارش چطوریه دقیقا؟

نمی دونم اطلاعی ندارم

من میخام ک آخرش معلم شم چون فرهنگیان قبول نشدم گفتم یه رشته برم ک اخر  آزمون استخدامی شرکت کنم 

ولی از همه ی رشته ها علوم تربیتی بهتره برا آزمون استخدامی چون بیشتر میگیره ولی من میخام ک دانشگاه خوبم برم به خاطر همین این رشته رو تو یه دانشگا خوب البته بعد از علوم تربیتی و روانشناسی و زبان و ادبیات فارسی و عربی و جامعه شناسی و تاریخ دانشگاه فردوسی اینم انتخاب کردم چون اینو بر علوم تربیتی دانشگاه شهر کوچیک خودمون ترجیح میدم