2737
2739
عنوان

اشنایان به بدن و طبع بدن

72 بازدید | 7 پست

به نظرتون من بلغم دارم؟  

نظرتون چیه؟  میخوام طبع بدنمو اصلاح کنم 😭

اول اینکه ازمایش ندادم جدیدا ولی نشونی هاشو میگم

تا چند هفته پیش علاقه به خوردن خاک و مهر داشتم 

البته چندتایی هم مهر خوردم مطمئنم کم خونی دارم

سرگیجه داشتم الان بهتر شدم 

رنگ صورتم زرده

راجب طبع هم تا چند وقت پیش اب از دهنم میومد موقع خواب الان دیگه اب نمیاد از دهنم موقع خواب

و پاهام سرده،  بدنم سردش نیست ولی انگشتای پام سردشونه همین الانم زیر پتوئه😐😑😒😕

خلط گلو دارم و حتی بدترم شده 

وسواس فکری_عملی شدید دارم جوری که هر لحظه دارم ازار میبینم و فکرای مزخرف میاد توی ذهنم

زیاد چای میخورم😐😭غذای سرد بخورم یکم بعدش گیج خواب میشم

توی شب حس زیاد جالبی ندارم اصن شبا رو دوست ندارم 

ولی عاشق روزم... 

ببخشید ولی گاهی اوقات به زور دفع میکنم

سرم درد میگیره دو سه روز یه بار

پرخواب و کسل و بیحالم و... 

نمیدونم چی بگم دیگه

به نظرتون طبع بدنم چیه؟ 

میدونم صددرصد سرده ولی نمیدونم دقیق سوداست یا بلغم

بیشتر فکر میکنم بلغم باشه

برای اصلاحش چه دارویی و یا چه چیزی زود جـواب میده

سنم هم زیاد نیس

لطفاً برای قبولیم در رشته مورد نظرم دعا کنید تیکر بارداری نیست برای رسیدن به هدفمه میشه دعام کنید و برام صلوات بفرستید؟ در جامعه ای که دروغگویی تبدیل به یک اصل میشود، داشتن صداقت و گفتن حقیقت تبدیل به یک عمل سیاسی میشود ...  دهان شماخروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیردمواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من زیاد راجب مزاج ها اطلاعاتی ندارم ولی میدونم تو سوادی بالا داری که فکرت آشفته هست پر خواب هستی . ک ...

بلغم چطور؟ 

اشفته که چه عرض کنم.... 💔

پرخواب هستم

خوابم هی بهم میریزه هی درست میشه دوباره نظمش میریزه بهم

شکاک وبددل نیستم

لطفاً برای قبولیم در رشته مورد نظرم دعا کنید تیکر بارداری نیست برای رسیدن به هدفمه میشه دعام کنید و برام صلوات بفرستید؟ در جامعه ای که دروغگویی تبدیل به یک اصل میشود، داشتن صداقت و گفتن حقیقت تبدیل به یک عمل سیاسی میشود ...  دهان شماخروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیردمواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد.
وسواس از سوداس  دست و پای سرد و شکم بزرگ بلغم  استعداد چاقی داری؟

نمیدونم والا قدم ۱۶۸ وزنم فکر کنم شاید ۴۶ 

ولی خیلیی لاغرم برنامه غذاییم روی روال نیست که بدونم 

سعی نکردم چاق شم

برنامه غذایی منظم ندارم و بعضا چیزایی که میخورم ارزش غذایی نداره 

بلغم چطور؟  اشفته که چه عرض کنم.... 💔 پرخواب هستم خوابم هی بهم میریزه هی درست میشه دوباره ن ...

بهتره بری متخصص طب سنتی تا از روی ظاهرت بهت مزاجت رو بگه . تشخیص مزاجی که اینجا میدن ممکنه غلط باشه ولی وقتی که یه متخصص میبینتت از روی زبان و رنگ چشم و ... دقیق بهت میگه مزاجت چیه . 

Trust no one, not even a very true friend.
نمیدونم والا قدم ۱۶۸ وزنم فکر کنم شاید ۴۶  ولی خیلیی لاغرم برنامه غذاییم روی روال نیست که بدون ...

کمبود وزن داری خواهر 

بلغمیا آب میخورن هم چاق میشن

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2738