2733
2739
عنوان

کارهای قبل بارداری

240 بازدید | 23 پست
سلام دوستان اگه خدا بخواد تصمیم دارم بعد ماه رمضان برم دکتر و کم کم کارهای مربوط به بارداری رو انجام بدم.من تهران هستم میخواستم اگه امکان داره یه دکتر خوب معرفی کنین که بتونم همراه همسرم برم و اونم بتونه با من داخل بیاد و اینکه کلا دکتر چیا میگه که انجام بدیم ممنون از راهنماییتون
قرص میده یک سری آزمایش و سونو به سلامتی
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
مرسی مهدیه جون سلامت باشی خدا کنه پشیمون نشیم نمیخوام اصرار کنم به شوهرم توکل بخدا راستی هفته پیش سونو دادم ببینم کیست دارم یا نه که گفت نداری میتونم همون رو نشون بدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماچو جان از من بهت نصیحت.....
حالا دکترت رو نمیدونم کیو بگم انتخاب کنی چون تخصص دکتر من نازایی هستش و مشکل ما نازاییه!!!!
اما من خودم ۲-۳ سال پیش که تصمیم گرفتم برای بارداری اقدام کنم برای چکاپ بارداری یه دکتری رفتم....
اولش که یه سری آزمایشهای کلی و هورمونیو واسه خانوم مینویسن و خیلی وجدان داشته باشن آز اسپرمم همون اول مینویسن!

اولا حتما تاکید کن آز اسپرمم همون اول واست بنویسه نه اینکه یه مدت موش آزمایشگاهی بشی بعد برات بنویسه!
سعی کن همه کارات رو به موازات هم پیش ببری!....
البته امیدوارم هیچ کدومتون مشکلی نداشته باشین و همون ماه اول مامان بشی!!!!
راستی داشتم میگفتم....
اولا آز اسپرمم همون روز اول بگو بنویسه!!!!!!
بعدشم آز اسپرم رو هر جایی نده حتی اگه آزمایشگاه معتبری باشه!!!!!
ما آز اسپرمو که بعد کلی دارو درمانی بهمون دادن با اینکه آزمایشای من تقریبا نرمال بودن، بعدش آز اسپرم رو تاکید کرد چهر انجام بدیم....
وقتی جوابو گرفتیم بهترین حالت رو داشت....
با در نظر گرفتن اینکه اسپرم سالمه من بدبخت رو بست به داروهای هورمونی.....
لامصب نگفت خوب اینم ظاهرا سالمه که چرا اینهمه دارو میدم بهش.....
هر ماه دو تا دو تا فولیکولام آزاد شدن و هدر رفتن!!!!!
تا اینکه بعد دوسال آوارگی اومدیم ابن سینا.....
تازه فهمیدیم مورفولوژی اسپرممون فقط ۱٪ نرماله یعنی فاجعه و به غیر از میکرو راهی نداره!!!!
از طرفیم انقدر الکی الکی تخمکام آزاد شدن ذخیره تخمدانم به مرز رسیده بود!!!!!
پس اشتباه منو نکن!
آز اسپرم رو تو یکی از مراکز ناباروری مثل ابن سینا، رویان و.... بده تا بیراهه نرین!
البته بازم میگم ایشالله هیچ کدوم مشکلی نداشته باشین!!!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
فدات عزیز دلم.... چون خودم تو این راه خیلی اذیت شدم دوست ندارم کسی این دردارو بکشه! ایشالله به زودی زود مامان میشه و با نی نی تو دلت برای همه منتظرا دعا میکنی!!!!
خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2740
ماچو جان تقریبا ۹۹٪ دکترا بیوجدانن شک نکن!
اگه حواست به خودت نباشه بهت به چشم ماشین پول چاپ کنی نگاه میکنن!
حتی بهتریناش!
ببین حتی ماها که الان درگیر میکرو اینجکشنیم تا سه چهار بار منفی نشیم آزمایشهای تکمیلی ایمنی و انعقادیو نمینویسن!
من خودم انقدر زور زدم بعد دو بار منفی تونستم اون آزمایشارو بدم....
خودمون باید حواسمون باشه....
حتی بهترین دکترام بیشتر به پول فکر میکنن تا زجری که تو این راه میکشیم....
پس حواست جمع باشه....
سعی کن اطلاعاتت رو تو این زمینه زیاد کنی....
چشات و چهارتا کن و تیز و دقیق باش....سوالی داشتی اگه بلد بودم تو تاپیکمون جوابتو میدم....
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1058502&PageNumber=786
ماچو جون استرس مشکلیو حل نمیکنه..... من نمیخوام که دلت بلرزه.... به جای اینکه دلت بلرزه فکر و چشم و گوشتو باز کن.... همیشه یادت باشه انرژیتو الکی برای استرس هدر نده.... اگه ترس و استرس و دلشوره مشکلیو حل میکنه بگو منم همینکارارو بکنم! من تو این مدت فقط فهمیدم اراده و دنبال کردن هدف و در کنارش تیز بودنه که کارتو جلو میندازه!
اون لینک بالایی تاپیکی ما میکرو اینجکشنیا هستش! واردش که شدی اون بالا یه قلبه.... میتونی تاپیک رو تو لیست مورد علاقه هات وارد کنی تا هر وقت خواستی راحت پیداش کنی!
راستش همسرم باهام صحبت کرد و قرار رو گذاشتیم بعد ماه رمضون اما هر دو ار جنبه مالی نگرانیم اما گفتم دیگه از همسرم پیگیری نمیکنم نمیخوام هی بپرسم بریم دکتر یا نه.....بزار خودش بگه
2706