2733
2739

سلام متاهلم دو هفته میشه از همسرم دورم خوابای عجیب غریب میدیم همسرمو و رابطه جنسی خواب میدیم یه جورایی انگار تو خواب ارضا شدم😶😶 نمی دونم دقیق میترسم ارضا شده باشم آخه وسواس دارم هنوز تازه دیروز عصر حموم رفتم حمومم خیلی طول میکشه حوصلم نمیکشه الانم برم حموم از طرفیم از خیلی وقته بخاطر تنبلی و بیشتر بخاطر وسواسم نماز نمیخونم و امروز صب تصمیم گرفتم از این بعد همه نمازامو سر وقت بخونم نماز صبح خوندم اما فککنم قضا شده بود چهار صفحه قرآنم خوندم دلم میخاد از این به بعد همه ی نمازامو بخونم ولی الان ی جوری شدم میترسم ارضا شده باشم و نجس باشم این اتفاقم بعده اینکه نماز صبحو خوندم و باز خوابیدم اتفاق افتاد وقتیم از خواب بیدار شدم خیلی دسشویی داشتم با وجود اینکه برا وضو رفته بودم دسشویی بعدشم هیچ مایعی نخورده بودم ینی ربطی ب ارضا شدن داره؟ خیلی گیجم خیلی میترسم نجس باشم واز طرفیم دلم میخاد از همین امروز ک شرو کردم دیگ نمازامو کامل بخونم و از طرفیم دیروز حموم بودم سخته برام امروزم برم  چاه حموم دسشویی مونم پر شده از بس من آب میریزم واقعا گیج شدم خلاصش اگ زن  تو خواب ارضا بشه باید بره حموم ؟؟؟؟؟🤯🤯🤯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کاری به مسائل شرعی اش ندارم ولی چون دیروز میگی حموم کردی و الان حس میکنی باید حموم کنی یه دوش سریع  10 دقیقه ای یا حتی کمتر کافیه چون حموم اصلی رو دیروز کردی ( یه غسل و یه لیف سریع )