2733
2734
عنوان

این خیانت محسوب نمیشه؟! عذاب وجدان دارم واسه دوتا چیز

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 62 پست
رابطه ما خیلی متفاوته با این خاطره شما چون ما اصلا نیت ازدواج نداشتیم 

نه منم نگفتم شما قصدشو داشتید من میگم پسرا میتونن هزار جور حرف بهم ببافن و واقعیتو پنهان کنن اگه تونستی بگو سوغاتیتو با نامزدت بیار ۳ تایی بریم بیرون اگه‌موافقت نکرد مطمئن باش یه جای کار میلنگه

هرچند واقعا به من مربوط نیست چون نظر خواستی نظر شخصیمو دادم شما که انقدر تاکید داری به ادامه‌رابطه و دنبال کامنتایی میگردی که نظرشون به ادامه رابطه ت مثبته اشتباه میکنی‌میای نظر خواهی میکنی

موفق باشی

نه منم نگفتم شما قصدشو داشتید من میگم پسرا میتونن هزار جور حرف بهم ببافن و واقعیتو پنهان کنن اگه تون ...

دقیقا همونو گفتم که هردوتون رو دعوت میکنم اونموقع کادو هم ازت میگیرم، این بنده خدا برا اینکه من زحمت نیفتم ناهار بدم بهشون میگفت ادرس بده پستش کنم ولی قبول نکردم. نه من اصلا دنبال ادامه دادن نیستم حتی بهشم گفتم ازدواج کنم تمومه فقط میخوام محترمانه تموم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کنار هم نبودیم ک وابسته بشیم یجورایی دوست مجازی بوده،و اینکه همه مثل ما فکر نمیکنن بعضی ها حساسن ...

شما همش میگی که از سایر ادم ها متفاوتی و رابطتون متفاوت بوده

اینجا هم اکثرا یک نظر داشتن که شما دوستش نداشتی. دنبال تایید ارتباط هستی.

به نظرم نظر نگیر اینجا راه خودتو برو پس چون شما متفاوتی.

البته مطمئنن اینجا از روی تجربه لطف میکنن براتون نظر میدن از روی انسان دوستانه پس روی فکرهای مخالفم برای خودت فکر کن.