2752
2734
عنوان

خانما از دست شوهرم داغونم رگباری براش پیام نوشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه قضیه مشکوکه،چرا خونه خودت نموندی؟

عزیزم گفتم یک دو روزی بیام خونه پدرم بلکه دلش برام تنگ بشه قدرم بدونه یکم دل خودم باز بشه برم یک توک پا آرایشگاه به خودم برسم 

2731
قربونت برم عزیزم، والا دلم گرفته بود از یکنواختی زندگیم گفتم خیر سرم یک دو روزی از همسرم دور باشم بل ...

ان شاالله که چیزی نیس نگران نباش،،فقط سعی کن وسط هفته بری خونه بابات ،اخر هفته با شوهرت باشی و تنها نباشه بهتره، البته اگر کارش آزاده که هیچی ولی اگر نیس،وسطها هفته تنهاش بذار ب نظرم.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
عزیزم گفتم یک دو روزی بیام خونه پدرم بلکه دلش برام تنگ بشه قدرم بدونه یکم دل خودم باز بشه برم یک توک ...

خب وسط هفته میرفتی،الانم اگه بهش اعتماد داری حتما راست میگه ولی اگه مشکوکه و تا حالا کار ناشایستی ازش دیدی یه حرکتی بزن،چند روزی کنترلش کن،به هرحال همسرشماست و رفتارهاش تو دستته و بهتر میشناسیش

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎
خیانت کرده رابطه داشته با کسی کار بدی در حقت کرده؟ یا همینجور یهویی پریدی بهش

کار بد که تا چی باشه 

آره خیانت دیدم😢 من یک دختر 23 ساله بودم دیدم با یک پسر دختر 35 ساله در ارتباط هست..... من ساده فرصت دادم.... قسم خورد که کنار گذاشته.... دیگه خودش و خداش.... 

ان شاالله که چیزی نیس نگران نباش،،فقط سعی کن وسط هفته بری خونه بابات ،اخر هفته با شوهرت باشی و تنها ...

چشم عزیزم شوهر من وسط هفته و آخر هفته کاشکی سرش میشد 

الان که دارم می نویسم قلبم داره کنده میشه از غصه و غم 😢

خب وسط هفته میرفتی،الانم اگه بهش اعتماد داری حتما راست میگه ولی اگه مشکوکه و تا حالا کار ناشایستی از ...

آره عزیزم خیانت دیدم..... توی یکی از جواب دوستان توی این تاپیک کامل نوشتم. 

یعنی چی با یه دختر و پسر بهتون خیانت کرد

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
آره عزیزم همین منو داغون کرده 

من هیچوقت تنها جایی رفتم هرجا بوده شوهرمو بردم باهم خونه مامانم میریم باهم برمیگردیم خونه این جدا بازی رو نداریم بنظرم این اصلا خب نیست که شما تنها بری خونه مامان اونم تنها چون اخرش اینجوری تموم میشه اصلا زنو مرد باید همیشه کنار هم باشن بقول مادرشوهرم یعنی چی که جدا جدا میریم🙃

آره عزیزم خیانت دیدم..... توی یکی از جواب دوستان توی این تاپیک کامل نوشتم. 

پیامکش برای شما میاد،نمیتونی آمارشو بگیری به چه حسابی واریز شده اگه کارت خودته میفهمی که

انسانیت زیباترین دینِ دنیاست💎

بعدم چرا نباید وقتی بیرونه جواب تلفن شما رو بده یا مگه شام‌ نخورده بود ساندویچ خوردنش چی بود 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
چشم عزیزم شوهر من وسط هفته و آخر هفته کاشکی سرش میشد  الان که دارم می نویسم قلبم داره کنده میش ...

شوهرا بخدا ارزش حرص خوردنو ب هم زدنه آرمشه ادمو ندارن.حالا ک اومدی پیش خانوادت ،کیف کن و دیگه بهش فکر نکن،مثبت فک کن وراحت بخواب.تو که میگی قول داده خیانت نکنه .سعی کن خوشبین باشی و به خاطر اعصاب و روان نازنینت ب اون اصلا فکر نکن چند تا نفس عمیق بکش و بخواب منم رفتم بخوابم،شب بخیر💗

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم