2733
2734
عنوان

این خیانت محسوب نمیشه؟! عذاب وجدان دارم واسه دوتا چیز

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 62 پست

ارتباط شما از اول اشتباه بوده الان بدتر، اگر واقعا چیزی بینتون نیست و صلاح زندگی خودتون و ایشون را میخواید کلا دورشو خط بکشید نگران ناراحتیش نباشید چون به صلاحه. دیگه ناراحت نشه و فلان یعنی دلت نمیاد دلش ازت برنجه که یعنی وابستگی و علاقه بینتونه، یکم جایگاه نامزدشو درک کنید گناه داره

تنها کسی که نظر مثبت داد شما بودی ولی من خودم معذبم نمیدونم چیکار کنم اگه فقط کادو رو ازش بگیرم زشته ...

ببین گلم خانومایی ک اینجا گارد گرفتن کلا رفاقت بین دو جنسو قبول ندارن و فک میکنن حتما رابطه احساسی میشه 

ولی طرز فکر منو شما در مورد این موضوع مثل همه و منم رفیق جنس مخالف داشتم

به نظرم باید میذاشتی همون موقع کادوتو بده.ولی الان ک دیگه رفته وعده سر خرمن بهش بده بگو ایشالا یه روز سه تایی میریم بیرون و ازین حرفا ک هیچوقت اتفاق نمیوفتن😂

چگونه حمل کند این قاصدک جنون را..؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارتباط شما از اول اشتباه بوده الان بدتر، اگر واقعا چیزی بینتون نیست و صلاح زندگی خودتون و ایشون را م ...

خب از این جنبه نگاه کن که نامزدش اصلا با دوست غیر همجنس مشکل نداره خودشم اگه منظور و احساسی داشت تو این ۵سال متوجه میشدم. دلم نمیخواد ناراحت شه چون خودمو مدیونش میدونم واسه یه مشکلی خیلی کمکم کرد و واقعا بامعرفته. وگرنه هیچ حس و علاقه ای وجود نداره. 

ببین گلم خانومایی ک اینجا گارد گرفتن کلا رفاقت بین دو جنسو قبول ندارن و فک میکنن حتما رابطه احساسی م ...

مرسی احتمالا مهر عروسی کنه اونوقت دیگه مجبورم دعوتشون کنم و معذبم اصلا راحت نیستم چه خاکی بریزم سرم اخه کادو برا چم بود😂

2731
مرسی احتمالا مهر عروسی کنه اونوقت دیگه مجبورم دعوتشون کنم و معذبم اصلا راحت نیستم چه خاکی بریزم سرم ...

😂😂

ببین بعضی کافه ها هستن اتاقک اتاقک دارن و مشتریا به هم معلوم نمیشن.فک کنم بتونی اونجاها دعوتشون کنی در امنیت😂

اگه هم کلا معذبی و دوس نداری باهاش ادامه بدی دروغای فضایی نگو ک یهو نامزد کردیو فلان.راست و حسینی راجب احساس بدی ک داری بگو.و اینکه عذاب وجدان اذیتت میکنه و ترجیح میدی این رابطه قطع بشه.اگه رفیقته درکت میکنه و ازت ایراد نمیگیره

چگونه حمل کند این قاصدک جنون را..؟
😂😂 ببین بعضی کافه ها هستن اتاقک اتاقک دارن و مشتریا به هم معلوم نمیشن.فک کنم بتونی اونجاها دعوتشو ...

الان بهش گفتم بعدا با نامزدش دعوتش میکنم تا بعدا خدا بزرگه😂 با اینکه معذبم ولی حداقل نامزدش باشه کسی هم ببینه مشکلی پیش نمیاد میگم دختره دوستم بوده اونم همسرش. ولی کلا معذبم امیدوارم نامزدش حساس بشه بگه چه غلطا رابطه کات کن😂

تا دیروز تعهد نداشتم الان یهو بگم متعهد شدم برام مهمه که ناراحت نشه ازم

خوب ناراحت بشه عزیزم..اتفاقا خیلی زودتر ازینا باید خودتو ازاد میکردی..

بذار برات به خاطره ای بگم از دوست دوستم

این بنده خدا با یه پسری دوست بود خیلیم دوسش داشت یه روزی تو خیابون داشت میرفت میبینه ماشین طرف جلوی یه اتلیه پارکه پلاکشو میشناسه زنگ میزنه جواب نمیده

وایمیسته میبینه طرف با یه دختره و دست گل دستش اومدن خوشحالو خندان سوار ماشین شدن رفتن

دختره خیلی ناراحت میشه بعدا که گیرش میاره طرفو میگه تو به من خیانت کردی رفتی ازدواج کردیو فلان

پسره میگه نههههه این ازدواج سوریه مامان بابام مجبورم کردن ازدواج کنم وگرنه من اصلا بهش دستم نمیزنم خلاصه دختره رو گول میزنه به ادامه رابطه که زنمم میدونه تو بامنی و فلان..

بیچاره زن طرف میدونسته ولی شب و روز غصه میخورده تا میاد به دختره میگه تورو خدا از زندگی ما برو بیرون بذار ارامش داشته باشیم

اینکه  بعدش چی شد رو کار ندارم ولی کلا پسرا همینقدر کلّاشن

خب از این جنبه نگاه کن که نامزدش اصلا با دوست غیر همجنس مشکل نداره خودشم اگه منظور و احساسی داشت تو ...

شما خودت خانومی میشه ناراحت نشی نامزدت با کس دیگه اکی باشه براش کادو بگیره و ...؟ والا عروس ها از ارتباط همسرشون با خواهرش و مادرش و .. ناراحت میشن چه برسه دوست مطمئن باش نامزدش مراعات میکنه وگرنه ناراحت میشه خودتونو گول نزنید. والا ما چه ادم (دوست دختر یا پسر) چه عروسک چه ... کنارمون باشه بهش وابسته میشیم من نمیدونم چه طور شما بهم وابسته نشدید؟ انگار مشکل دارید یا دروغ میگید.

خب ناراحت میشه زحمت کشیده خریده خیلی زشته نگیرم

نمیدونم عزیزم میل خودته به نظر خودم گرفتنش زشت تره  این نظر شخصی منه البته چون من به نوع دوستی شما اصلا احاطه ندارم بعدم شما ۵ سال هست دوستید ایشون دفعه اول هست کادو گرفته برای شما . درسته؟ احساس خوبی ندارم اصلا 

سلام به تویی که امضامو میخونی امضای خدا پای آرزوهای قشنگت ان شالله💖( کاربری ۹۶بودم حدود یه سالی در خدمتتون نبودم اما در نهایت برگشتم🤗 )
خب الان بنده خدا میگه اصلا یجا بگو کادو رو تحویل بذم حتی اگه راحت نیستی بیای ولی من روم نمیشه اینجور ...

اصلا ناراحت بشه اون نامزد داره بگو کادو رو بده به نامزدته انشاالله خوشبخت باشید و کات

خوب ناراحت بشه عزیزم..اتفاقا خیلی زودتر ازینا باید خودتو ازاد میکردی.. بذار برات به خاطره ای بگم از ...

رابطه ما خیلی متفاوته با این خاطره شما چون ما اصلا نیت ازدواج نداشتیم 

شما خودت خانومی میشه ناراحت نشی نامزدت با کس دیگه اکی باشه براش کادو بگیره و ...؟ والا عروس ها از ار ...

ما کنار هم نبودیم ک وابسته بشیم یجورایی دوست مجازی بوده،و اینکه همه مثل ما فکر نمیکنن بعضی ها حساسن بعضی ها نه و خیلی به طرف مقابلشون اعتماد دارن

نمیدونم عزیزم میل خودته به نظر خودم گرفتنش زشت تره  این نظر شخصی منه البته چون من به نوع دوستی ...

حقیقتش اصلا تو این 5 سال ما خیلی باهم در ارتباط نبودیم امسال بخاطر یه جریانی که ازش کمک خواستم رابطه مون بیشتر شد و یهویی گفتم تولدمه حس کردم بیشتر تو رودربایسی کادو گرفته

بنده خدا اگه هدفی نقشی داشت نمیگفت بزارکادو بدم دست کسی هدفش هست کادو بده چرااینقد نظرات منفی 

اره منم به همین فکر میکنم عذاب وجدان میگیرم ولی خب من معذبم چطور کادو رو بگیرم و بره خب حداقل منم باید جبران کنم مهمونش کنم ولی راحت نیستم ممکنه کسی مارو باهم ببینه سوتفاهم بشه

2706