2733
2734

با چه حدود قیمتی؟ 

من یه تعداد دوست دانشگاه و همکار دارم در حد 5 6 نفر

بجز اونم دوستای خودم 4 نفرن. هر کدوم اینا تولدشون میشه عزا میگیرم. امروز رفتم خرید برا دوتاشون حدود 800 شد اونم چیزایی که به چشم نمیاد. شما چقدر خرید میکنید براشون؟ 

من درحد ۱تومن همیشه می‌خرم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شال و گوشواره کوچیک از این ساده ها

کتاب هم خوبه

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2731

البته اونام همینجورین وگرنع اصلا نمیدادم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️

من 300 میخرم برا هرکدوم و چند تا چیز همرنگ میخرم که ست شن کاغذ کادو یا جعبشم یه رنگ تو همون تناسب میگیرم

مثلا یبار گوشواره خریدمو کراپ تاپ 

یا یبار عطر و ماسک و کتاب 

هر کدوم ‌یعنی؟ بعد چی میگیری معمولا  

۳تا دوست دارم من معمولا پول میدم ک هرچی دوست دارن خودشون بخرن 

2740
اگع واقعا برات جبران میکنن بخر اینجوری نباشه که یه طرفع باشف فقط توبخری  بعدم اینکه بسته به شخ ...

نه اونام میدن همیشه. برای همین باید بدم. کارت هدیه ندادم تاحالا ولی فکر کنم 400 میدادم بدم نبود. 

من 300 میخرم برا هرکدوم و چند تا چیز همرنگ میخرم که ست شن کاغذ کادو یا جعبشم یه رنگ تو همون تناسب می ...

هوم منم همینطور ولی بیچاره میشم سر انتخاب. و همیشه هم بیشتر از 300 میشه نمونه ش امروز

نه اونام میدن همیشه. برای همین باید بدم. کارت هدیه ندادم تاحالا ولی فکر کنم 400 میدادم بدم نبود.&nbs ...

خوب پس خوبع هدیه هم مطمنن شاید همون چیزی نباسع که طرف بخواد خودش چون سلایق متفاوته

مهم اینه که ادم به فکر اون دوستع پس هرچی خریدی خوبع وسواس نداشته باش ولی پول بدی بهتره .طرف میدونه بره باهاش لباس بخره یا هرچی .؟..پول بده کلا

2706