2737
2739

سلام عزیزان چندسال وقفه افتاد و به خاطر یه سری مشکلات نرفتم سراغ دانشگاه پیام نور  الان حدود هفت سال پیش از اون استان جابجا شدیم بچه هام بزرگ تر شدن دلم میخواد برم ترجیح میدم تغییر رشته بدم از اول بخونم کسی اطلاع داره میشه یا نه ؟  هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده حضوری هم نشد برم گفتم اینجا بپرسم  شاید کسی بدونه

بله با مدرک دیپلم اگه دستتون هست میرید و رشته جدید ثبت نام میکنید البته الان که ثبت نام تموم شد حالا باید تا بهمن صبر کنید 

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
بله با مدرک دیپلم اگه دستتون هست میرید و رشته جدید ثبت نام میکنید البته الان که ثبت نام تموم شد حالا ...

ممنون ..من فقط۳۶ واحدم مونده بود که نتونستم برم ..نمیشه تطبیق بدم دروس و برم یه رشته دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ..من فقط۳۶ واحدم مونده بود که نتونستم برم ..نمیشه تطبیق بدم دروس و برم یه رشته دیگه 

میشه احتمالا اگه درسا تغییر نکرده باشه بازم با اساتید دانشگاه حرف بزنید موقع ثبت نام

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2742