2733
2734
عنوان

هستین اتفاقات بد دیشب رو تعریف کنم

1714 بازدید | 72 پست

دیروز همسرم بعد از یک ماه که دور بودیم اومد  

من خونه مامانم اونم خونه مامانش

سر یه مشکل که يک ماه پیش درست کرده بود برای يکی از اعضای خانوادم این مدت باهاش سرسنگین بودم و خیلی از روزها از هم بی خبر بودیم

تا اینکه اومد و قرار شد دیروز پسرمو ببریم دکتر اینم بگم پسرم  حدود یک ماهه یه مشکل خاص داره که من خیلی ترسیده بودم هرچی به شوهرم گفتم پاشو بیا ببریمش دکتر نیومد گفت باید تا اربعین بمونم کار کنم پول ندارم

گفت بده مامانم ببره منو مامانش قهریم گفتم نمیشه خودم باید باشم شرح حال بدم به دکتر

از طرفی چون مشکل مردانس میخاستم شوهرم حتما باشه چون پسرم با بابام و داداشام راحت نیست 

خلاصه رفتیم تا نوبتمون بشه معمولی بودیم باهم یه کم بیرون چرخیدیم بعد گفتم میخوام گوشیتو ببینم داد بهم

من کمی شک میکنم وقتی زیاد از هم دوریم نگاه کردم و رسیدم به پيام هاي خواهرش 

دیدم براش متن بخشیدن مهریه فرستاده آخه قبلا چندباری تو دعوا شوهرم میگفت باید همه حق و حقوقتو ببخشی

سر این باهاش حرفم شد

یه چیزایی از خواهرش میدونم که تو روی شوهرم گفتمش

گفتم اون اگه بلده زندگی خودشو درست کنه نیوفته دنبال  پسرا

خلاصه جر و بحث کردیم و  بعد رفتيم دکتر و گفت باید عمل بشه و خدایی نکرده اگه حین بازی پاره میشد باید اورژانسی عمل میشد

منم تو ماشین قاطي کردم برا شوهرم چون هرچی میگفتم بچه مریضه میگفت چیزی نیست گفتم اگه پاره میشد من چجوری می‌رسوندم بیمارستان هستین بقیشو بگم

بگو

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تا اونجا هم داد و بیداد میکرد و منو میزد مامانش اومد تو ماشین شوهرم گاز میداد سمت خونه بابام نمیدونم میخواست چکار کنه فقط با سرعت بالا میرفت و فحش و تهدید کشتن من میگفت اگه خیالم راحت باشه خانوادم بچمو میگیرن امشب تورو میکشمو میرم زندان

خلاصه با اصرار مامانش یه جا وایسادیم مامانش التماسش میکرد بهش که اروم باشه

بعدش گفتم ببینین به خانوادم به پدرومادرم فحش بد میده شروع کرد دوباره فحاشی و ما نمیتونیم زندگی کنیم و گفتم باشه خب بچه هاتو ببر

اخر مادرش کمی نصیحت کرد و رفتیم دم خونه بابام باز فحش میداد گفتم همش برمیگرده به اعضای خانوادت به بابام گفتی برسه به روح پدرت 

مامانشم شروع کرد فحش

اخر پیاده شدم یه حرف خیلی زشت به خواهرم زد و گاز دادن رفتن

خوب الان کجایی بچه هات کجان چرا مهریتو نمیزاری اجرا

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

خب عزیزم چرا این زندگی رو ادامه میدی 

من تا به حال به هیچ کس نگفتم طلاق بگیر ولی به شما تاکید میکنم حتما جداشو و بچه هاشم بهش بده 

اینطور که میگی واقعا این شخص یه دیوانه ست

ببین لیاقت داشتن تو رو داره یا نه؟ تصمیم باخودته ولی تمومش کن دیگه هم باهاش بیرون نرو حتی دکتر واسه بچه ت

2706