2737
2739
عنوان

هستین اتفاقات بد دیشب رو تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بخاطر چی؟

عزیزم مهریتو بزار اجرا  خودش به غلط کردن میوفته چقدره مهریت

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
بخاطر چی؟

بخاطر دست بزنش و اینکه چند روزی بود میگفت از خونم گمشو بیرون درصورتی که نصف خونه به نام منه سندش هم خونه بابامه جدیدا فحاشی ام میکرد دوست داشتی دوتا تاپیک زدم بخون متوجه میشی

هرکسی میشنوه میگه دیوونس  بنظر شما تقصیر من چقدر بود

به نظر من وقتی میدونی زود جوش میاره نباید باهاش دهن به دهن بشی ولی اون نرمال نیست آدم عادی که اینقدر زود نباید عصبانی بشه ،حالا عصبی هم میشه نباید کتک بزنه ،میزنه نباید جلوی مادرش اینکارو بکنه ،واااااای اشتباه پشت اشتباه اصلازندگی باهاش ارزشی نداره

2740
پونصد سکه  هیچی نداره

نداشتع باشه وحشت میوفته به دلش 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
چرا مستاجر هستیم اینجا اومدیم مسافرت خیر سرم

پاشین برین خونه خودتون تو بجا شوهرت بجا چه معنی داره اینجوری با دو بچه مسافرتم دو روز سه روز ده روزه نه این همه 

بیشتر مشکلتاتتون از همینه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706