2737
2734
عنوان

عکس رادیولوژی بلده کسی؟

387 بازدید | 51 پست

دخترم  ۱۵ سالشه دیروز چارپایه اهنی رو دستش افتاد

رفتیم رادیولوژی هم عکس گرفتیم ولی نوبت دکتر که عکسو بهش نشون بدیم نیومده هنوز

کسی هست که بلد باشه و بتونه تشخیص بده که شکستگیه یا نه؟

https://s6.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۸_۰۹۲۲۳۶_chrome_b2kl.jpg

-بیشه‌هااگرتاریکند،آسمان‌هنوزآبیست🤍′

بنظرم سالمه. شاید فقط کبود کرده

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انگشت شست درد نداره؟؟

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2740
میگه درد نداره ولی وقتی تکون میخوره انگشت اشارش درد میگیره

انگار شست در رفته به گمانم

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست

حالا ببندش تکون نخوره تا فردا ببریش دکتر 

انشاالله که نشکسته ، من حس کردم در رفته

حالا ببندش تکون نخوره تا فردا ببریش دکتر  انشاالله که نشکسته ، من حس کردم در رفته

یه عکس دیگه هم داره

https://s6.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۸_۱۰۱۷۴۸_chrome_0qx4.jpg

-بیشه‌هااگرتاریکند،آسمان‌هنوزآبیست🤍′
2706