2752
2734
صبح رفتم امتحان چرم دوزی داشتم. اومدم بیدارش کردم صبحانه خوردیم کلللللللی قلقلکش دادم. بعد رفت بیرون کارداشت منم خوابیدم. 11 اومد خونه بیدار نشدم رفت بالا خونه مامانش. منم خواب بودم تا 12. ساعت 1 هم رفت مغازه. همین
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میره تو اتاق با دخترم عروسک بازی میکنن منم از حسودی به خودم مپیچم
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2731
روزای تعطیل کارای خونه،خرید برای خونه و..... بعد از ظهر هم یا فیلم میینیم به همراه هله هوله یا استراحت میکنیم یا میریم میگردیم،سعی میکنیم یکم متفاوت باشه با روزهای هفته
دوستان عزیزی که لطف دارن و حال نی نی رو میپرسن،بنیامین عزیز بهترین جای ممکنه: تو بغل صاحبش،مالکش،خالقش....
با بچه وبی بچه خیلی فرق داره
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
من که شوهرم شیفتیه دوروز خونیت یه روز سر کار روزایی هم که خونست حسابی حال میکنیم میریم بیرون میگردیم تو خونه با بچه بازی میکنیم روزایی که میره سرکار خیلی دلم بذاش تنگ میشه
اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
کمتر حرص میخوری رو خوب اومدی البته من شوهرم وقتی خونست اذیتم نمیکنه. یا دخالت بیجا نمیکنه. بودنش خوبه ازتنهایی در میام. ولی خب هرروز از 1 تا 9 شب میره مغازه
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اگه نی نی داشتیم دوتایی با اون سرگرم میشدیم. یا حتما بیرون میبردیمش وکلی کارا.
مامانی اروین با بچه تو هوای سرد والوده کجا میرید؟