2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من توی یه تاپیک دیگه هم گفتم بازم میگم این شربت ممنوعه و مشابهش شربت ویتارکس هست که ماده موثرش سیپروهپتادین هست پسر من بر اثر خوردن این دارو تشنج کرد که خیلی خیلی بهش صدمه زده و همه کاراشو عقب انداخته و هنوز هم خوب نشده خواهش میکنم به خاطر اشتها و وزن این چیزا رو به خورد نی نی هاتون ندید این رو هم بگم که اون دوره ای هم که این شربت رو میخورد اصلا اشتهاش زیاد نشد
مانلی جونم تاثیرداره باتجویز دکترم بوده تازه تجویز 2دکترعالی...تازه واسه3-4نفردیگه هم میشناسم که دکتر تجویز کرده
حدیث خانوم شاید اشتباه میکنی...شاید تقلبیشو گرفتی....من که راضیم....شاید به کوچولوی شمانساخته الکی تامیم نده عزیزم....
سمی جون یه داروخونه توشهید عراقی هست فکر کنم اسمش پونه است ولی یادم نیست دقیق داروخونه کناریه کلینیکه برو بگو با تجویز دکتر کرامتیه بهت میدن چون دکتر همون کلینیکه همینجوری بخوای بگیری نمیدن چون ککمه وتقلبیشم زیاده حواست به هولوگرامشم باشه
2738
مانلی جان ویتارکس چیه؟همون مولتی ویتامین هاست؟ یا از خاونواده سیپروهپتادینه؟ البته از اسمش معلومه که پر از ویتامینه...ولی خب انگار این یکی از دستم در رفته و تا حالا بهش برنخوردم!!! ممنون میشم معرفیش کنی
الهام جون عزیزم ویتارکس مولتی ویتامینیه که از خانواده ویتامین بی غنی شده حالا دقیقا نمیدونم که توش سیپروهپتادن داره یا نه ولی اون موقع که به پسرم میدادم هم خوابش خوب شده بود هم غذاش