2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تغییرات احتمالی کنکور به آزمون سال ۱۴۰۳ نمی‌رسد، گفت: تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال آینده ۵۰ درصد خواهد بود.

دکتر عبدالرسول پورعباس در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب، در خصوص زمزمه حذف تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در معدل کنکور از سوی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار بود تغییری در کنکور سال ۱۴۰۳ اعمال شود باید تا قبل از پایان شهریور به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شد و ما نیز طبق قانون موظف با اطلاع رسانی آن تغییرات به داوطلبان بودیم.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه چیزی به پایان شهریور ماه نمانده است و  تغییراتی نیز در کنکور صورت نگرفته بنابراین کنکور سال ۱۴۰۳ همانند کنکور امسال و بدون تغییر برگزار خواهد شد. 

معاون وزیر علوم خاطر نشان کرد: هر گونه تغییر در مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی همچون حذف تاثیر قطعی معدل از سال ۱۴۰۴ اعمال خواهد شد

2740

سلام مهمه خوندن عه حالا چ عمومی ها باشه ان یا برعکس

با این حال بیاید با هم درس بخونیم در کنار هم :))من چنتا تاپیک زدم ولی خب قضیه تاپیکای من از این قراره:

سلام وقتتون بخیر من  پایه دوازدهم هستم رشته علوم انسانی و دغدغه‌های کنکور دارم :///
آدمی ام ک واقعا زیاد حرف میزنم با کلمات بازی میکنم و کودک درونم و آزاد میکنم ؛)))
ولی الان زدم تو فاز درسسسس
مصمم با یکی در این مورد صحبت کنم .
کنکوری ۱۴۰۳
آیدی ایتا HK_HOSSEINIKIA