2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون موقع نزدیک 30 نفر تو تاپیکم بودن از دیوار صدا دراومد ازینا نه😁

خیر ندارن ک خواهر .همه مث ما سه نفر نیستن ک برات وقت بدارن ایده های ب روز بدن درمورد لباس و وسایلو .....

@سعیده6663    

@چیدا_    

قدر بدون و زودتر هتلمونو ردیف کن 😂😂

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
2738
بچه ها بیاین ببینم کسی میتونه راهنمایی خوبی بهم بکنه @آروقaباعطرپیاز     @چیدا &nb ...

سلام عزیزم مبارکه ان شاءالله به پای هم پیر شین💋💋❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 💓 اَللّهُمَ صَلِی عَلّی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد💓            ❤خدا جونم مراقب شوهرم پسرم و کوچولوی تو راهیم باش❤                                            میشه واسه سلامتی خانواده م ی صلوات بفرستین🙏😍💞
خیر ندارن ک خواهر .همه مث ما سه نفر نیستن ک برات وقت بدارن ایده های ب روز بدن درمورد لباس و وسایلو . ...

دقیقا😁 ما هتل میخوایم یالا😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 💓 اَللّهُمَ صَلِی عَلّی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد💓            ❤خدا جونم مراقب شوهرم پسرم و کوچولوی تو راهیم باش❤                                            میشه واسه سلامتی خانواده م ی صلوات بفرستین🙏😍💞

محضر آدلی

محضر دایموند

محضر و سالن آقای تشریفات 

اینا جاهای با کلاس و شیکی هستن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمامشهد هستین بانو چیدا؟؟🤣

ی مدت بودم🤣🤣 اینجاها خیلی باکلاسن هانی ی سرچ کن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706