2733
2734
سلام
تهران باشه

قیمت معقول و کار تمیز
ممنونم
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
هانا جون شمارش رو برام میفرستی? قیمتهاش چطوره? واسه مانتو
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .

* فریدون مشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هانا جان شماره ش رو برا منم میفرستی گلم
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
مرسی گلم
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
سلام گلم
من کارای خیاطیم رو یه خانمی تو مطهری انجام میده که هم از کارش خیلییییییی راضیم هم از قیمتاش
اینم شمارش 09399547083
بهترین و زیباترین نمدی ها با هنرآباد.... http://honarabad.blogfa.com/ شماره تماس 09356078682
2738
بچه ها مرسی ازتون پای تبلت خوابم ببرد
مامان ف رفر ی جان مانتو میخوام

* فریدون مشیری
هنرآباد جان ممنونم همین الان زنگ میزنم

* فریدون مشیری
آذین جان بهتون خواهرانه توصیه میکنم بدون تحقیق و صرفا با تعاریف بچه های سایت پیش خیاطی نرو من امسال عید یه کلاه گشادی سرم رفت که نگو با تعاریف یکی از بچه ها به اسم گلنسا رفتم پیش یهخیاطی به اسم معصومه تو مزون شکوفه 160 تومن بابت پارچه تافته ابریشم داده بودم و 50 پول شلوار بابت دوخت 80 دادم طوری مانتو شلوارمو خراب کرد در حد یه آدم ناشی که هنوز که هنوزه حرص میخورم 300 تومن پول بیزبون رو ریختم تو آشغالی مجبور شدم روز اول عید برم میلاد نور دوباره 250 پول مانتو شلوار دادم تا تحقیق نکردی به حرف کسی از این سایت اعتماد نکن