2737
2739

مامانا کسی بچش اینجوری هست؟

سلام من دوقلو دوساله دارم ازززززصبح تا شب چسبیدن بهم ینی آرزو به دلم شد ببینم ۵ دقیقه دارن تنهایی باز میکنن اگه دراز بکشم کنارم دراز میکشن پاشم پا میشن بشینم میشینن چیکار کنم من😣 کم آوردم بخدا آرزو به دل موندم یکم تو خونه دو بزنن بازی کنن از صبح تا شب فقط یهونه و گریه و چسبن بهم

من که بچه م تکیه نه اینجوری تیست. دوستمم دوقلو داشت بچه های حدود ۱ ساله رو ۳ ۴ روز گذاشت پیش مادرش با شوهرش رفتن سفر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای خدا😍

با وجود خواهر یا برادر دوقلو دیگه احتیاجی به هیچکس ندارن رفیق و ...

خیلی خوبههه

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
2740

اره دختر من اینطوریه 

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

شاید خیلی کاراشونو میکنی جرات ندارن ازت دور باشن پسر من از صبح خیلی مستقل و خوبه شب که باباش میاد همش میچسبه به باباش چون باباش کوچکترین کارشم انجام میده وقتی باباش میاد اصلا یجوری دست و پا چلفتی میشه که نگو

من که بچه م تکیه نه اینجوری تیست. دوستمم دوقلو داشت بچه های حدود ۱ ساله رو ۳ ۴ روز گذاشت پیش مادرش ب ...

خیلی غیر طبیعیه رفتارشون اسباب بازی میزارم جلوشون تا من پاشم اونا هم همه چی ول میکنن پا میشن

2706