2733
2739
عنوان

یه لحضه برای من وقت میزاری

84 بازدید | 18 پست

تو که انقدر خوبی میشه یه کمکی هم به من کنی 

قرار بود خواهر شوهرم برای یه کاری اسنپ گرفت اومد تا من رفتم دم در سریع رفته بود گفت چون تو طول دادی منم رفتم درجایی که قول داد منم ببره 

بعد پیامش دادم گفتم ممنون که منم بردی زحمت میکشی شماره کارت بدی برات پول اسنپ بزنم چون بخاطر منم بود اونجایی که میخاست بره. حالا در جوابم نوشته آخی برای خودم متاسفم بنظرت چی جوابش بدم 

لطفا خانما یکی کمک کنه چی بگم 

از بس فکر کردم مغزم له شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خاکبرسر عقده‌ایش😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
2740
برای اینکه بخاطر من هم رفته بود میخاستیم بریم کارنامه پسرم و پسرش بگیریم 

فکر کرده تیکه انداختی حتی الان نی نی سایتی ها هم همین فکرو کردن

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
برای اینکه بخاطر من هم رفته بود میخاستیم بریم کارنامه پسرم و پسرش بگیریم 

خب برا پسرش رو هم گرفته دیه پس منتی نیس

شما باید یه کادو کوچیک میبردی برا پسرش که مثلا بگی اره من خر نیستم فهمیدم باید جبران کنم

خب برا پسرش رو هم گرفته دیه پس منتی نیس شما باید یه کادو کوچیک میبردی برا پسرش که مثلا بگی اره من خ ...

قبلا به پسرمم گفته دور پسرم خط بکش دورش نیا من به احترام فامیلی هیچی نگفتم

قبلا به پسرمم گفته دور پسرم خط بکش دورش نیا من به احترام فامیلی هیچی نگفتم

خب بعد شما هم باید ازش ببری یعنی چشم دیدنت رو نداره 

باید یه بار قاطع جلوی خودش بگی پسرم ترو سمتش بیا اینجا میخواس چیکار اونجا میری گه بفهمه پخی نیس

اصلا جهنم بهش بگو اوکی خدافظ

2706