2737
2734
عنوان

تو گروه خانوادگی برای جاریم نوشتم

1030 بازدید | 42 پست

حرفاتونو قبول ندارم(شایدم گفتم نظرتونو ، مطمئن نیستم)

خلاصه که بلافاصله اومد تو پی ویمو زدیم به توپ و تار هم که دستت درد نکنه

مال چند سال پیشه 

شاید باورتون نشه ولی الان ذهنمو مشغول کرده که حرف خیلی بدی بهش زدم یعنی ؟

ممنونم از نظرات گرانبهاتون

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 

همینجوری بهش گفتی یا حرفی زده ک تو اینو گفتی؟

کاربری واگذار شده و تاپیکای قبل توسط فرد دیگه ای ایجاد شده ..🤷🏻‍♀️❤️دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
همینجوری بهش گفتی یا حرفی زده ک تو اینو گفتی؟

همش درمورد مسائل سیاسی و مذهبی اینا نظرهای تکراری و رو اعصاب میداد منم اینجوری گفتم (جاریم خیلی زیاد خشک مذهب هستن)

هر چند مال گذشته هاس البته بعد از توپ و ترکشایی که خوردم و زدم 

تا دو سه ماه پیام معذرت خواهی براش میفرستادم و عاجزانه تقلضای بخشش میکردم ولی اون جواب نمیداد و تا یک سال سر سنگین بود 

ولی هنوزم گاهی میگم شاید چیز بدی نگفته باشم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 

ولش کن گذشته

جاریه منم یه گروه زده بود(خواهرشوهرامو مادرشوهرم بودن توش) منم بودم توش هر روز صبح یه مشت بیکار سلام علیک و قربون صدقه ی الکی میرفتن واسه هم..... یدفعه یه روز جاریم برگشت گفت ایشالا این گروهمون فتنه نداشته باشه و همینجوری بمونه منم سریع گروهو ترک کردم حوصلشو نداشتم.... به نظرم گروه زدن با خونواده ی شوهر بزرگترین اشتباهه

همش درمورد مسائل سیاسی و مذهبی اینا نظرهای تکراری و رو اعصاب میداد منم اینجوری گفتم (جاریم خیلی زیاد ...

ن نظرتو گفتی باید طاقت شنیدن نظر مخالفو داشته باشه.بهش میگفتی عزیزم هرکسی نظرو اعتقادی داره همونطور ک شما نظرتو گفتی منم گفتم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2706