2752
2739
عنوان

پیج لوازم آرایش اینستا

29 بازدید | 7 پست

کسی از پیج لوازم آرایش تو اینستا خرید کرده که مطمئن و با اعتماد باشه و کالا رو ارسال کنن 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 
ila_makeupshop

کیفیتش هم خوبه و واقعا مطمئنه

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره من خریذم راضی بودم

مرسی

اِنِلی شاپ دو شعبه داره 

برای خرید حضوری آدرسش هم سعادت آباد تهران و خ دانشگاه اصفهان هست 

بزک خ پیروزی 

پارلی خ عسگریه اصفهان 

enelyshop

Bazak

Parlishop

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اِنِلی شاپ دو شعبه داره  برای خرید حضوری آدرسش هم سعادت آباد تهران و خ دانشگاه اصفهان هست  ...

متشکرم 

2740