2733
2734
عنوان

ترس از دندان پزشکی🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 52 پست
عزیزم عصب کشی یه نوبت یه نوبتم پر میکنه نوبت بعد روکشکه نوبت اخری بدون بیحسیه درد نداره فقط روکش رو ...

سلام گلم منم امروز باید برم برای تست روکش 

چند وقت دیگه هم برای چسبوندنش 

روکش درد نداره؟

اگه خدا بخواد میشه 😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم منم امروز باید برم برای تست روکش  چند وقت دیگه هم برای چسبوندنش  روکش درد نداره ...

اصلااا یه قالب میگیرن بعد قالبو میدن لابراتوار بعد ۱۰ روز درست میشه میگن بیا بچسبونیمش با چسب هیچ درد نداره 

عزیزم عصب کشی یه نوبت یه نوبتم پر میکنه نوبت بعد روکشکه نوبت اخری بدون بیحسیه درد نداره فقط روکش رو ...

سوال علمی میشه تو یک جلسه دوتا دندون کنار همو عصب کشی کنن؟؟یا دوتارو باهم پر کنن؟؟

هیچوقت عصبکشی و پر کردن تو یک جلسه انجام نمیدن  دهنت خسته میشه یک وقفه چند روزه هم باید باشه ...

یه روز هم کافیه من سه روزپیش رفتم درمان ریشه انحام دادم پیش متخصص پریروز هم رفتم پیش اجیم برام پر کرد.امروزم برا یه دندون دیگم میرم فرداهم همون دندونه که ریششو عصب کشی کرد و پر کرد رو میرم پست و روکش کنم چون دیواره هاش نازکه باید پست کنم

مگه میشه استریل نکنن برا منم سواله ویروس هپاتیت با الکل از بین نمیره پس وسایلو با چی تمیز میکنن؟؟

شنیدم بعضی ها اهمیت نمیدن استریل نمیکنن خدا کنه دروغ باشه🥲🤕

دنیا مگه چی داشتو رو نکرده💔
2706