2733
2739
عنوان

ترس از دندان پزشکی🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 52 پست
من فوبیای شدیییید دارم غش میکنم موقع معاینه😐 رفتم اتاق عمل با بیهوشی دندونامو درست کردم😂

منم میخواستم این کارو بکنم😂😂مگه فقط یچه ها رو بیهوش نمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخواستم این کارو بکنم😂😂مگه فقط یچه ها رو بیهوش نمیکنن

نه برای بزرگسالم هست

من پارسال مهر با بیهوشی درست کردم همه ی دندونامو که نیاز به ترمیم داشت

چهارتا دندون عقلمم کشیدم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2731
وای چرا اخه  حداقل خواهرت مجبورت کنه🥲

تو بارداری اوایلش شروع کرد به درد گرفتم گفت سه ماهه دوم بیا درستش کنم گفتم میترسم دکترمم گفت اگر میتونی تحمل کنی خب تحمل کن بعدش برو دیگه بعدش ک بچه بدنیا میاد اینققققد درگیر میشی ک وقت خوابیدن نداری .الان بچم ۶ماهش شده که دارم میرم یه دندونمو قبلا ۱۰ سال پیش عصب کشی روکش کردم رفتم پیشش عکس opgنوشت گرفتم گفت خیلی عفونت کرده زود برو درستش کن من یه ماه بعد که ۳روز پیش میشد رفتم اینقددددد درد گرفت که شبا نمیخوابیدم رفتم بم نامه داد برم متخصص ریشه رفتم دکتره دوست اجیم بود گفت چرا اینقد دیر اومدی خیلی عفونت کرد کل فکم کل مواد قبلی سیاه شذه بود یه ریشه هم داشت تا داخل فک پایینم گفت اونم عفونت کرده یچیزی شبیه گوش پاک کن دراااز میکرد توش و درمیاورد اینقد رفته بود پایین دردشم برا همینه فکمو تراش داده نزار مث من اوضاع دندونت بیخ پیدا کنه ۳روزه ازدرد نه میتونم چیزی بخورم نه میتونم بخوابم بچه هم شیر میدم مدام ضعف میکنم هرقرصی هم نمیتونم بخورم الان درستش کرده فکم ورم کرده دکتره گفت تا یه هفته درد داری. فقط فردا نوبت پست و روکش دارم امروزم یه دندون دیگم که خرابه رو میرم ببینه اگر تونست پر کنه چون گفت نزدیک عصبه..

نه برای بزرگسالم هست من پارسال مهر با بیهوشی درست کردم همه ی دندونامو که نیاز به ترمیم داشت چهارتا ...

میشه بیشتر دربارش بگین؟که هزینه چقدر شد و چند تا دندون درست کردین؟و اینکه بعد بهوش اومدنت سخت نبود؟درد نداشتی همه دندونات باهم درس شدن؟کشیدنارو مگه دهن پر خون نمیشه؟چجوری همه رو باهم میکشن😐وای من فوبیا دارم و این ماه قراره برم تحقیق کنم برای دکتر ک برم بیهوشی ولی کلی سوال تو ذهنمه😮‍😟

•تا جُنون فاصِله ای نیست اَز اینجا کِ مَنم...!🤍
2738
تو بارداری اوایلش شروع کرد به درد گرفتم گفت سه ماهه دوم بیا درستش کنم گفتم میترسم دکترمم گفت اگر میت ...

یا خدا😐😐😐چه کردی با خودت🫡 

منم یه دندون دارم که قبلا عصب کشی شده ۶-۷ سال قبل هم مواد روش افتاد رفتم یه جایی یه چیزی مثل ادامس چسبوندن روش زیر ۱۸ بودم گفتن نمیشه عمل کرد 

الان دندون خودم از کنار اون مواد آدامس مانند که اسمشو نمیدونم شروع کرده به سیاه شدن ولی امروز دکترم گفت اونو نمیشه کاریش کرد تحمل کن باید چند سال بعد کشیده بشه🥲🥲🥲دو تا دندون دیگه رو پر کرد اومدم ولی ناراحت اون دندونمم که گفت باید کشیده شه🥲

همرو تو ی روز؟؟چی باحال ادم پول بده بره بخابه بیدار شه دندوناش درست شده باشه

اره تو یک روز

سه ساعت و نیم بیهوش بودم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
میشه بیشتر دربارش بگین؟که هزینه چقدر شد و چند تا دندون درست کردین؟و اینکه بعد بهوش اومدنت سخت نبود؟د ...

هزینه ش بستگی به تعداد دندونای خرابت داره

ببین هیییچ دردی نداری بعدش

همسرم میگف چهارتا عقلتو باهم نکش میمیری!

دکتر گفت بیهوشی نقل و نبات که نیست هر مشکلی داره باید تو یک جلسه درمان شه

بعدش هیچ دردی نداشتم

فقط دو سه ساعت اول گیج بودم همین

به هوش که میای نیم ساعت میگن بمون بعدم مرخصی

من۱۷ تا دندونم نیاز به عصب کشی و‌پر کردن و کشیدن و روکش و… داشت

با هزینه بیهوشی و‌کلینیک شد ۳۵ تومن حدودا

2706