2733
2734
عنوان

چجوری بشوهرم نشون بدم که

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 65 پست
تازه ظهری سر شکاک بودنم دعوامون شد

اینجور وقتا بزن هندی بازی

بزن زیر گریه بگو اره حساسم روت چون دوستت دارم چون زندگیمونو دوست دارم نمیخوام الکی خراب شه اعتماد بینمون

همونجاکیف میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجرد نیست ... دو جفت زن و شوهر رفتن بیرون .... دو شوهر و دو زن هاشون 

نه خودش گفت پسره! 

نمی تونی جواب بدی ریپ نزن❌/ وقتمو نگیر لطفا......   گاهی نمیشه بین دو نیمه وجود یکی رو انتخاب کرد پس مجبورید شجاعت رو انتخاب کنید 🥰
مطمئنی ؟ اپدیت جدیدشه ؟

آره بابا خیلی وقته اوووف 

نمی تونی جواب بدی ریپ نزن❌/ وقتمو نگیر لطفا......   گاهی نمیشه بین دو نیمه وجود یکی رو انتخاب کرد پس مجبورید شجاعت رو انتخاب کنید 🥰
2731
چرا ضعیف نشونت میده انگار می‌ترسی از اینکه یکی دورش بپلکه 

خیلی بده 

دلم میخاد قوی باشم و اعتماد بنفسمم زیاددباشه

تمام غصه های دنیا را با یک جمله میشود تحمل کرد!!!        خدایا میدانم که میبینی❤️
خیلی بده  دلم میخاد قوی باشم و اعتماد بنفسمم زیاددباشه

یه سوال تو خودت خوبی ؟

اگه خوبی نیازی نیست نگران باشی

آروم باش

و این طوری فکر کن هیچ کس به غیر از تو به چشمم نمیاد چون تو بهتری 

خب پسره ... چی بگه؟ بگه مرده ؟  دوست همسرش پسره با خانومش ... اوووف

آخه ما تو خانواده وقتی میگیم پسره یعنی ازدواج نکرده

اینجور وقتا بزن هندی بازی بزن زیر گریه بگو اره حساسم روت چون دوستت دارم چون زندگیمونو دوست دارم نمی ...

شوهرم مثل شوهراتون نیست

گریه ام براش مهم نیست بخده بریدم دیگ

گفتم جدا شیم

تمام غصه های دنیا را با یک جمله میشود تحمل کرد!!!        خدایا میدانم که میبینی❤️