2733
2734
عنوان

چجوری بشوهرم نشون بدم که

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 65 پست
به خاطر همچین مسئله ای می خواد جدا بشه ؟ خونسردی بلد نیست آرامش بلد نیست میدونی راز اینکه خرم سلط ...

دقیقا ... اسی کنترل روی خورش نداره و اخرین حربه یک زن که میتونه قهر و کم محلی اون باشه رو با گریه و داد و دعوا به فنا داد و حالا طرف واسش تره هم خرد نمیکنه و به جایی رسیده گریه اش برای طرف مهم هم نیست ... همیشه میگم ۹۰ درصد خود ادم باید درست بشه ۱۰ درصد طرف مقابل مهمه ... 

دقیقا ... اسی کنترل روی خورش نداره و اخرین حربه یک زن که میتونه قهر و کم محلی اون باشه رو با گریه و ...

دقیقاً

خداییش چند بار شاید پنج شیش فقط پیش شوهرش گریه کرد خرم

یه بار به خاطر اسبش

یه بار به خاطر دوریش

یع بار به خاطر صورتش

یه بار به خاطر بچه اش

یه بار به خاطر اینکه سم ریختن تو غذاش

می‌بینی این قدر کمه که تونستم بشمرم!

یکم خونسردی کنه با آرامش همراه با چاشنی عشق به جا

راحت می تونه کنترلش کنه 

نمی تونی جواب بدی ریپ نزن❌/ وقتمو نگیر لطفا......   گاهی نمیشه بین دو نیمه وجود یکی رو انتخاب کرد پس مجبورید شجاعت رو انتخاب کنید 🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور مردا آدمو پیر میکنن...شوهر منم خیلی ببخشید تو خیابون اگه میمونِ ماده هم میدید حتما باید نگاش میکرد...انگار اگه نگاه نکنه امتیاز این مرحله رو از دست میده

2731

من قبلا که با خانواده شوهرم ارتباط داشتیم وقتی میرفتیم خونه ی مادرشوهرم شوهرم بین دوتا از خواهراش می‌نشست سر سفره یا کلا فقط با اونا حرف می‌زد و انگار من وجود ندارم منم همیشه اونجا میرفتیم ناراحت بودم و حتی غذا هم نمیخوردم ولی اون اصلا نمیفهمید یا می‌فهمید از قصد ادامه می‌داد نمیدونم تا اینکه یبار گفتم از این کارش ناراحتم که گفت اونا خواهرامن از همه ی دنیا برام عزیزترن اول مادر و خواهرام و خانوادم برام توی اولویتن بعد تو. خیلی دلم شکست

از اون روز منم اولویتم شد دخترم و خودم و خانوادم 

ببخشید استارتر عزیز یهو سر درد دلم باز شد

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون