2733
2734
عنوان

بالا بودن گلبول سفید

1098 بازدید | 30 پست

بچه ها ازمایش دادم گلبول سفیدام ۱۶ هزار بود .قبلنم بازم سابقه بالا بودن گلبول سفیدو داشتم .باردار هم نیستم

اصلا هم مریض نبودم و عفونتی تو خونم نبوده و داروی خاصی هم مصرف نکردم .

دکتر هم وقت گرفتم نوبتش یه هفته دیگس.تجربه داشتید؟میشه راهنماییم کنید مرسی

-بیشه‌هااگرتاریکند،آسمان‌هنوزآبیست🤍′
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه منم پاینه -_-

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
2740
زیر بغلت گاهی متورم نمیشه؟غدد لنفاویت منظورمه همراه سر درد؟اگه اینارو داری یه ازمایش ای بی وی بده&nb ...

غدد لنفاوی دارم کنار گلوم  ولی سردرد نداشتم.مرسی حتما

-بیشه‌هااگرتاریکند،آسمان‌هنوزآبیست🤍′
قارچ زیاد بخوربا ویتامین دی مثل لبنیات

چشم ممنون زیبا 😘

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
چشمت روشن عزیزم ,نور افتاب هم از ساعت ده صبح تا دوبعدازظهر ویتامین دی داره

پوست خاک بر سریم حساسه انگار خون آشامم نمیتونم برم 😂😂😂😂

غدد لنفاوی دارم کنار گلوم  ولی سردرد نداشتم.مرسی حتما

خب یه ازمایش ای بی وی بگو برات بنویسه احتمالا مال اونه اگه خدایی نکرده ازمایشت مثبت شد الکی اینترنت نترسونتت هیییچ چیز مهمی نیست احتمالا هم تو بچگی گرفته باشیش اینترنت چرتو پرت زیاد میگه  ۹۰ درصد مردم این ویروس رو تو بدنشون دارن 

2706