2737
2739
عنوان

امشب شوهرم جلوی چشمام گریه کرد

472 بازدید | 24 پست

بخاطر بی پولی

اره پول خیلییی مهمه

مرد گنده رو هم ب گریه میندازه

حالم بده

دوس دارم بمیرم

خیلی سخته ادم گریه مردشو ببینه

لعنت ب کسایی ک مارو ب این روز انداختن.

تصادف کرده چن وقت پیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم گاهی به خاطر بی پولی گریه ام میگیره اما بعدش میگم خدابزرگه 

قبل از ریپلای امضامو بخون                                                                                                                                                  لغت نامه خیاط سایت :                                                  حوصله بحث باشمارو ندارم=شعور نداری بحث باهات بی خوده😜/شما کاملا درست میگی ببخشید=بذار توی همون حماقت و همه چیز دانی خودت بمونی😛/جوابی ندارم بدم بهت=مخاطب عزیز شما فاقد شعور و انسانیت هستید.                                                                   این لغت نامه رو نوشتم چون بحث با بعضیا واقعا بیخوده... 
2740

روزای سخت مال همه هست

وام نمیتونه بگیره

یا از یکی قرض بگیره

یا اگه طلا داری بفروش

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

آخی 

بهش دلداری بده گلم 

بزار بدونه پشتشی

لعنت ب این زندگی ک همه چیزش پوله

منم امشب جایی بودم پولدااااار انقدر ب خانوماشون احترام میزاشتن چقدر خوشبخت بودن حقیقتا دلم خاست

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
2706