2737
2734
عنوان

نمیدونم چیو باور کنم آخه

201 بازدید | 8 پست

چندتا پلن از چندتا شخصیت همکاران سابق

شخصیت شماره دوم و سوم تو اینستاگرام بهم تولدم رو تبریک گفتن و شماره سومی برام ناهار آورد تو محل کار جدیدم و گفت کادوی تولدت هم محفوظه . فکر نکن فراموشت کردما !

البته که من براش کادوی تولدم گرفته بودم قبلا علاوه بر کارایی که قبلا براش کرده بودم .و البته همیشه و همه جا هواشو داشتم .

البته من همچنان تصمیم من گرفتم کم کم فاصله بگیرم و در نهایت قطعش کنم ..

در نهایت من نمیدونم و نمیفهمم چیو باید باور کنم آخه !

از بقیه انتظار نداشته باش هر کسی تناسب شخصیتش رفتار میکنه انتظار جبران از ادم ها نداشته باش اینجور ...

انتظار ندارم . اما انتظار اینکه پشتم رو خالی کنن رو هم ندارم .

اینکه زیرآبم رو بزنن و یا با بدخواهام رفیق بشن رو هم ندارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا چرا برات مهمه؟؟ همیشه ارامش خودت برات مهم باشه بقیه و کاراشون برات بی اهمیت باشه و از این به بعد نخا توی خوبی زیاده روی نکن که انتظار و توقع نداشته باشی کلا به کتفت بگیرشون جلوی ضررو از هرکجا بگیری منفعته

2731
اصلا چرا برات مهمه؟؟ همیشه ارامش خودت برات مهم باشه بقیه و کاراشون برات بی اهمیت باشه و از این به بع ...

چند ماهه آرامش معمولی برام آرزو شده ...

الان که چند روزه حالم یکم بهتر شده بود

یکی به ماشینم مالونده یا شیطنت کرده ، ماشین صفر یکم خط انداختن و اعصابم بهم ریخته

سلامت روانم بهم خورده

چند ماهه آرامش معمولی برام آرزو شده ... الان که چند روزه حالم یکم بهتر شده بود یکی به ماشینم مالون ...

یچی بگم زیادی حساسی . حرص ماله دنیارو نخور. منم بودم ناراحت میشدما ماشین صفره ولی عزیز با ناراحتیت مشکل حل میشه؟؟ خداروشکر تصادف نشده فقط در حد یه خطه. دختر خودتو از دار و دنیا رها کن هیچی برات مهم نباشه جز خودت بگو بخند دوستت شاد بشه دشمنت ناراحت

سخته ، خیلی سخت

عزیزم بهت پیشنهاد میدم برای ارامش درونیت پیش روانشناس بری چون با اینقدر حساسیت نشون دادن خدای نکرده ام اس میگیری. میگما حقداری بخدا منم باشم ناراحت و عصبی میشم ولی هبچی ارزش سلامتیمونو نداره

2740
عزیزم بهت پیشنهاد میدم برای ارامش درونیت پیش روانشناس بری چون با اینقدر حساسیت نشون دادن خدای نکرده ...

ممنونم . من خودمم حقیقتا میترسم و استرس این قضیه رو دارم ..