2737
2734
عنوان

مرض خوردن دارم

93 بازدید | 10 پست

نمیدونم چمه

فقط باید دهنم بجنبه و یه چیزی بخورم

دارم میترکم ولی بازم دنبال یه چیزی میگردم که بخورم

اونقد وزن اضافه کردم که خدا میدونه

چرا اینجوری ام

میگم شاید یه بیماری گرفتم که اینجوری ام

دوس دارم فقط بخورم!

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       

من بخاطر افسردگی اینطوری شدم

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه هفته بود اینجوری شده بودم شر و کردم ب رژیم چاق شده بودم الان ی هفتس ورزش میکنم رژیم گرفتم چقدر دارم جمع میشمبا لباس زبر لخت بشین جلو اینه غذا بخور ببسنم از گلوت میره پایین یا نه

مخصوصا چربیای زیر بغدتو قشنگ نگا کن وقتی سوتین میبندی چ شکلی میشه

نام کاربریم اسم دنسر معروفیه که دوستش دارم 💞
2728
من بخاطر افسردگی اینطوری شدم

منم فکز میکنم شاید همینم

اخه وقتای استرس یا فکر و خیالی میشم زیاد میخورم همینجوری

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
منم یه هفته بود اینجوری شده بودم شر و کردم ب رژیم چاق شده بودم الان ی هفتس ورزش میکنم رژیم گرفتم چقد ...

اخه رژیم بودم چهارکیلو هم کم کردم به بدبختی الان دوباره ولش کردم همشم برگردوندم!!!!

2740
پرخوری عصبی گرفتی.درمانش با فلوکسیتینه

چی هست این؟ قرصه؟

منم فکز میکنم شاید همینم اخه وقتای استرس یا فکر و خیالی میشم زیاد میخورم همینجوری

از افسردگیه 60 درصد ب بالا

امیدوارم استرسی نشی اصلن:) 

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی