2752
2734
جیکر کوچیک بردار جیگر گوسفند درشت هم سنگین درمیاد هم زمان زیادی برا پخت لازمه هم چربه 

باشه ممنونم فقط دعا میکنم بیشتر ۳۰۰ نشه چون ندارمم😂

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیز جگر گوسفندو کامل میدن،ولی اگه بخای اندازه ی پولت بخری بگو جیگر گوساله میخام برات تیکه میکنه اند ...

مرسی عزیزم من خودم گیاهخوارم برا مامانم میخام هوس کرده بنظرتون جگر گوساله مثل گوسفنده ؟؟یعنی مزشو طعمش

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
مرسی عزیزم من خودم گیاهخوارم برا مامانم میخام هوس کرده بنظرتون جگر گوساله مثل گوسفنده ؟؟یعنی مزشو طع ...

گوسفند ترد تر و لذیذتره و طبعش  گرمه، ولی چون ی دست کامله گرونتره،زمان پختشم پنج دقیقس 

گوساله طبعش ی مقدار سرده،و زمان بیشتری باید روی زغال بزاری تا بپزه حدود ی ربع 

هر بار این درو محکم ببند برو

چندماه پیش فکر کنم ۴۰۰ یا ۶۰۰ بود

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706