2737
2739
عزیزم جگر سیاه بگو اندازه پولت میکشه بگو۱۰۰تومن دل قوه هم عددی میدن میکشن البته ماهمیشه اینجوری میگی ...

عه خداردشکر پس من فقط جگر سیاه میخام 

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
عزیز جگر گوسفندو کامل میدن،ولی اگه بخای اندازه ی پولت بخری بگو جیگر گوساله میخام برات تیکه میکنه اند ...

نه اینطوریا هم نیست هرچقدربخادمیده ما معمولا وقت دل وقلوه میخریم قیمت گوشت هم حساب میکنندکاملش اجباری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عه خداردشکر پس من فقط جگر سیاه میخام 

البته قصابی ها بزرگ اینجوریه.شهرما که شمالیم هست هرچندمشهدکه معدنه گوشته سمت خواجه ربیع که قیمتاش مناسبه هرچقدربخوای میدن ماخرید داشتیم.هیچ وقت واسه خرید خجالت نکش هرچقدرپول داری برو بخر.چون جگر تازه و به اندازه مصرف خوبه فریز بدمیشه من گاهی مهمون دارم چنددست میخرم گاهی خودمون دونفریم به اندازه دونفر میخرم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
کدوم محدوده هستین اگرسمت آزادشهر هستید استقلال قصابی بورسشه ممکنه قیمت مناسبتر هم پیدا کنید

سمت سرافرازانیم 

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
2740
البته قصابی ها بزرگ اینجوریه.شهرما که شمالیم هست هرچندمشهدکه معدنه گوشته سمت خواجه ربیع که قیمتاش من ...

کار از خجالت گذشته اگ بیشتر بشه بخام کارت بکشم موجودی نداره بدتر ابروم میره😅😅خدا خدا میکنم قیمتا زیادی گرون نباش

میدونم کجاست سرافرازان اونجاهم هم قیمت جاهای دیگست اونجا فکر میکنم فروشگاه جانبو شعبه داشته باشه جان ...

جگرم دارن ؟دقت نکردم تا حالا🤔

ما 350 خریدیم میتونی بگی جگر خالص میخوام معمولا قیمتش رو یکم گرونتر میدن ولی خب چون وزنش کمتر میشه پس پولش کمتر درمیاد 

دو سه جا برو تا یه جگر کوچکتر پیداکنی

جگر بره هم از همشون بهتره

جگر کهره کوچکتره ولی سرد تر هست

ما 350 خریدیم میتونی بگی جگر خالص میخوام معمولا قیمتش رو یکم گرونتر میدن ولی خب چون وزنش کمتر میشه پ ...

اها خوبه خداکنه قصابی ک میرم درسته نده چون اگه شد میخوام نصفشم بکنم