2733
2734
عنوان

پرینت خط کجا میدن؟

155 بازدید | 13 پست

من یع مشکلی دارم باید حتما پرینت خطم بگیرم دست خودم بوده ولی به اسم شوهرمه.فکنم ۵سال پیش صادر کرده این خطو.میخوام بدونم کامل این ۵سال پرینت رومیدن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی که میدونم

با حکم قاضی شش ماه الی یکسال، بپرس دقیق شو

اما پرنت متن پیامک اکر متطورته، فقط باید بری از طریق دادگاه

ریزمکالمات رو تا شش ماه از خود گوشی با همراه من دربیار،

به مخابرات ام سر بزن بپرس 

2742

فقط خودش باید اقدام کنه

اونم تهش آشنا داشته باشه بدن وگرنه به راحتی نمیدن

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام

اگه ارسالی هارو میخوای،دفتر خدماتی ها میدن

اگه دریافتی هارو میخوای باید بری دادگستری اونجا نامه بگیری واسه دفاتر پیشخوان

تا شش ماه  تمام ریز مکالمات رو بهت میدن

اگه مثلا مشکلت خیانت همسرت باشه باید توی دادگاه عنوان کنی به دستور قوه قضائیه از زمانی که خط فعال شده تاهمین الان رو داخل پاکت محرمانه فقط میدن به قاضی،اونم بررسی میکنه مثلا برا صحت خیانت یا مثلا برا صحت مزاحم تلفنی که داشتی،بعد به خودت نمیدن فقط به قاضی میدن اونم با حکم و بصورت محرمانه

به خودت فقط تو بازه زمانی شش ماه میدن

راستی هر شش ماه هم به قولی حافظه سیم کارتت خالی میشه و از اول شروع میکنه به ضبط شدن

مگراینکه مثلا فک کنی خیانتی مزاحمتی چیزی بوده که پیرینته کل خطو فقط به قاضی میدن 

اگه حس میکنی پیامکی ،تلفنی چیزی داشتی ک باعث بهم ریختن زندگی میشه،شش ماه صبر کن تا خطت صفر بشه

تو این شش ماه کاری نکن که شوهرت متوجه بشه و حساس

چون به قولی قاضی میتونه تمامه ریز مکالمات از زمان فعالی خطو در بیاره

عزیزم قصده جسارت نداشتم من نمیدونم به چه دلیلی ریز مکالمات واستون مهمه فقط اطلاعاتی که داشتمو گفتم که اگه عزیزی همچین مشکلی داشته با خوندن کامنت من اطلاعات بدست بیاره

2738
فقط خودش باید اقدام کنه اونم تهش آشنا داشته باشه بدن وگرنه به راحتی نمیدن

میخوام بدونم تا چند سال پرینت میدن؟آشنا دارم تو دادگاه ولی به دلیلی نتونستم ازش سوال کنم