2752
2739
عنوان

تجربی ها میشه بیاید...

181 بازدید | 20 پست

از اینکه این رشته رو انتخاب کردید و بهش ادامه میدید خوشحال هستید؟ از ته دل میگم

شده پشیمون بشید از اینکه تجربی رو انتخاب کردید؟

و اینکه بخاطر علاقه تون هم که شده سختی هاش رو به جون میخرید؟

و از چه لحاظ دوسش دارید؟

من میرم دهم و تجربی انتخاب کردم

ریاضی فیزیک رو خیلی دوست دارم اما چون میدونم مشغله کاریِ زیادی وجود نداره برای خانم ها تجربی رو زدم

به نظرتون ممکنه توی رشته تجریی با مشکل مواجه بشم؟

از لحاظ درسی که مشکلی نداشتم این سه سال

ولی میترسم که علاقم باهام همراهی نکنه و نتونم موفق بشم

لطفا راهنماییم کنید❤️🥺

من خیلی سختی کشیدم هنوزم تا جواب انتخاب رشتم نیامده همچنان در عذابم نمیدونم خیلی سخته وقتی نتیجه بیاد ببینم بعد دانشگاه چطوره پزشکی قبول شم میدونم سخت ترم هست ولی خیلی شیرینه بهت بگن خانم دکتر

زبون مادرشوهرتونم🌵😂میخوام همیشه یاد وخاطرات مادرشوهراتون تو ذهن وقلبتون باقی بمونه😛😜😂دوتا آرزو دارم ان شاء الله بهش برسم😌💪(عشق دلسوز من ازخدا میخوام بهترینا سر راهت قرار گیرد تا زندگی سرشار از ارامش و محبت رو داشته باشیم)=تقدیم به همسر عزیزم❤️💋

سلام من رشته تجربی خوندم خب سال اول که کنکورم رتبم خیلی معمولی شد و چیزی که میخواستم قبول نشدم امسال کنکور دادم ببینم چی میشه ببین تجربی رشته شیرینیه ولی به نظر من برای موفق شدنش تو کنکور یکم اذیت میشی چون تعداد شرکت کننده ها زیاده...همین...ولی اگه دوسش داری موفق میشی . پشیمون هم شدم این دو سال ولی گذشت دیگه خوشحالم رشته دیگه ای رو انتخاب نکردم چون از اول کار های بیمارستانی و پزشکی و پرستاری رو دوست داشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی سختی کشیدم هنوزم تا جواب انتخاب رشتم نیامده همچنان در عذابم نمیدونم خیلی سخته وقتی نتیجه بیا ...

ببخشید این سوال رو میپرسم دوران دبیرستان درستون چطور بود؟

انشاءالله که موفق بشید و نتیجه‌ تلاش هاتون مثبت باشه❤️🦋

2731
ببخشید این سوال رو میپرسم دوران دبیرستان درستون چطور بود؟ انشاءالله که موفق بشید و نتیجه‌ تلاش ه ...

فقط سال اول حضوری بودم معدلم 18 شد از یازدهم کرونا اومد افت شدید تحصیلی معدلم افتضاح سال اول کنکور دادم خیلییی خوندم اما رتبم شد 8 هزار امسال معمولی خوندم شدم 4 هزار فهمیدم هرچی ریلکس تر باشی بهتره

زبون مادرشوهرتونم🌵😂میخوام همیشه یاد وخاطرات مادرشوهراتون تو ذهن وقلبتون باقی بمونه😛😜😂دوتا آرزو دارم ان شاء الله بهش برسم😌💪(عشق دلسوز من ازخدا میخوام بهترینا سر راهت قرار گیرد تا زندگی سرشار از ارامش و محبت رو داشته باشیم)=تقدیم به همسر عزیزم❤️💋
فقط سال اول حضوری بودم معدلم 18 شد از یازدهم کرونا اومد افت شدید تحصیلی معدلم افتضاح سال اول کنکور د ...

ممنون از پاسختون

لطفا برای منم دعا کنید توی این راه موفق بشم... یه دلشوره خاصی دارم که نتونم از پسش بر بیام و با شکست مواجه بشم🥺❤️

ممنون از پاسختون لطفا برای منم دعا کنید توی این راه موفق بشم... یه دلشوره خاصی دارم که نتونم از پسش ...

میگذره اما سخت

من کارشناسی ارشدم به عنوان کسی که راه دور و درازتری رو رفته میگم اگه برمیگشتم عقب اول میرفتم هنرستان بهیاری میخوندم بعد اگه میخواستم تغییر رشته رو سال اخر دبیرستان به تجربی میدادم و پرستاری میخوندم تجربی اگه پشتت گرم نباشه به اموزش درست مدارس درستتر و همکلاسیای درسخون و همچنین از لحاظ اقتصادی و تغذیه ممکنه خیلی اذیتت کنه و به هدفی که میخوای یا نرسی یا خیلی از وقتو عمرتو بگیره اما اگه در حد متوسط این چیزهایی که گفتم برات مهیا باشه رشته های تاپ رو هم بخوای تا عشقش نباشه بازم خیلی اذیت میشی اگه بخاطر پول و درامد داری به تجربی رو میاری حقیقتشو بگم که راه های دیگه ای برای پولدارشدن هست که دردسر و استرسش کمتره در کل توی هر رشته ای که بخونی اگه علاقتم همراه با ارادت حداقل در یک حد نباشن ناامیدت میکنه 

همه چیز در دنیا یه اشتباهه درست اونه که نیتش غلط نباشه
زیست وچطور خوندی چ استادی 

کتاب تست استاد نداشتم تست اول پینکیو بعد ای کیو

ممنون از پاسختون لطفا برای منم دعا کنید توی این راه موفق بشم... یه دلشوره خاصی دارم که نتونم از پسش ...

حالا من شوهرم پرستاره اون میگه حاضرم بری آرایشگری ولی نری پرستاری هخخخ

من امسال سومین کنکورم بود 

اما بازم برگردم به قبل تجربی رو انتخاب می‌کنم 

اولش که تازه دهم بودم، بلد نبودم چجور باید بخونم 

افت زیادی داشت نمره هام، اما کم کم دستم اومد قلقش

به نظر من رشته دوست داشتنیه

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡
من کارشناسی ارشدم به عنوان کسی که راه دور و درازتری رو رفته میگم اگه برمیگشتم عقب اول میرفتم هنرستان ...

تجربی واقعا رشته‌ی خوب و پر طرفداریه و چه زحماتی هم باید کشید... از نون و آب تا تفریح و خواب

منتهی علاقه‌ی من خیلی زیاد باهاش تفاهم نداره

نمیدونم . شایدم من اینطور فکر میکنم

ولی واقعا توی دوراهی بدی گیر کردم