2733
2734
عنوان

بچه تاپیک پارسال خرید ۱۹ صفر یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 62 پست

فرداست ۱۳ سفر

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فردا ۱۳ صفره نه؟

دقیقا

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2731
تقویم فرداست

یه جورایی در راستای قانون جدبه. و. واقعی 

من رسیدم ب خواسته هام چون باور داشتم با حس خوب و مثبت انجامش دادم .بازم فردا انجام میدم .امشب میخوام قشنگ فکر کنم ببینم چیا برم بخرم 

فقط موقع خرید از خدا بخوایید که از راه‌های خیر و به شادی خواستتون محقق بشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
یه جورایی در راستای قانون جدبه. و. واقعی  من رسیدم ب خواسته هام چون باور داشتم با حس خوب و مثب ...

یکم توضیح میدین به نیت هر خواسته یه خرید مرتبط میکنین درسته؟

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

این بنظرم ی جور انرژی مثبت هس _مثلا کوچک تر ک بودم مدرسه میرفتم معلم مون میگف هرآرزویی داری نقاشی کن  یا عکسشو بچسبون  رو دیواری ،دری جایی ک همیشه جلو چشمت باشه _شک نکن ک ی روز حتما بهش میرسی چون خودم همینکارو کردم و شد(معلمم)

این ۱۳صفر هم مث همین حرف معلم ماست🤔

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
منم به چند تا از خواسته هام رسیدم  فردا هم انشاءالله خرید میکمنم    

خب خدا رو شکر .. چیا خریدی و چه خواسته هایی داشتی اگر خیلی شخصی نیست و راحتی بگو لطفا

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
یکم توضیح میدین به نیت هر خواسته یه خرید مرتبط میکنین درسته؟

بله مثلا 

عروسی خواهرم یه کله قند کوچولو گرفتم

برای چاپ کتابم خودنویس گرفتم ک باهاش برای شاگردام یادگاری بنویسم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

هر چی ک دلته و بهت حس خوب میده بگیر 

خب خدا رو شکر .. چیا خریدی و چه خواسته هایی داشتی اگر خیلی شخصی نیست و راحتی بگو لطفا

خودکار خریدم شغل عالی پیدا کردم 

و‌چند تا چیز دیگه که باورم نمیشد

خداروشکر

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2706