2752
2734
عنوان

بچه تاپیک پارسال خرید ۱۹ صفر یادتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 62 پست

فرداست ۱۳ سفر

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فردا ۱۳ صفره نه؟

دقیقا

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  
2731
تقویم فرداست

یه جورایی در راستای قانون جدبه. و. واقعی 

من رسیدم ب خواسته هام چون باور داشتم با حس خوب و مثبت انجامش دادم .بازم فردا انجام میدم .امشب میخوام قشنگ فکر کنم ببینم چیا برم بخرم 

فقط موقع خرید از خدا بخوایید که از راه‌های خیر و به شادی خواستتون محقق بشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
یه جورایی در راستای قانون جدبه. و. واقعی  من رسیدم ب خواسته هام چون باور داشتم با حس خوب و مثب ...

یکم توضیح میدین به نیت هر خواسته یه خرید مرتبط میکنین درسته؟

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

این بنظرم ی جور انرژی مثبت هس _مثلا کوچک تر ک بودم مدرسه میرفتم معلم مون میگف هرآرزویی داری نقاشی کن  یا عکسشو بچسبون  رو دیواری ،دری جایی ک همیشه جلو چشمت باشه _شک نکن ک ی روز حتما بهش میرسی چون خودم همینکارو کردم و شد(معلمم)

این ۱۳صفر هم مث همین حرف معلم ماست🤔

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
منم به چند تا از خواسته هام رسیدم  فردا هم انشاءالله خرید میکمنم    

خب خدا رو شکر .. چیا خریدی و چه خواسته هایی داشتی اگر خیلی شخصی نیست و راحتی بگو لطفا

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
یکم توضیح میدین به نیت هر خواسته یه خرید مرتبط میکنین درسته؟

بله مثلا 

عروسی خواهرم یه کله قند کوچولو گرفتم

برای چاپ کتابم خودنویس گرفتم ک باهاش برای شاگردام یادگاری بنویسم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

هر چی ک دلته و بهت حس خوب میده بگیر 

خب خدا رو شکر .. چیا خریدی و چه خواسته هایی داشتی اگر خیلی شخصی نیست و راحتی بگو لطفا

خودکار خریدم شغل عالی پیدا کردم 

و‌چند تا چیز دیگه که باورم نمیشد

خداروشکر

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
2706