2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شب مرغ مزه دار میکنم صبح توی یه قابلمه کوچیک روغن فرااااوان میریزم و و نیذارم رو شعله خیلی کم مرغ و میذارم داخل قابلمه درشو نمیذارم و نیذارم دو سه ساعت داخل روغن پخته بشه خیلی خوشمزه میشه البته من بحز مرغ اون پیازایی که برا طعم دار شدن مرغ استفاده کرده بودمن میریزم تو قابلمه

خدایا خیلی شکرت❤
2731
من از شب مرغ مزه دار میکنم صبح توی یه قابلمه کوچیک روغن فرااااوان میریزم و و نیذارم رو شعله خیلی کم ...

ببخشید عزیزم خب تو روغن تنها که بزاری که فقط سرخ میشه و پخته نمیشه .حس میکنم فقط سرخ بشه

ببخشید عزیزم خب تو روغن تنها که بزاری که فقط سرخ میشه و پخته نمیشه .حس میکنم فقط سرخ بشه

نه شعلشو خیلی کم کن کاملا پخته میشه برو پیجش پوپک فود اونجا هم قشنگ توضیح داده

خدایا خیلی شکرت❤
2740

از شب قبل مزه دار کن با پیاز نمک فلفل زعفرون بزار توی قابلمه روغنم زیاد بریز زیرشو خیلی کم کن مثلا از صبح تا ظهر هر بیست دقیقه نیم ساعتم بچرخون نیم ساعت آخرم کره بریز و زعفرون 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

مرغت باید کوچیک و نصفه باشه کامل نه حتما باید با پوست باشه

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید