2733
2739
عنوان

بچها آبروم رفت 😩😩😩

274 بازدید | 18 پست

دایی همسرم مهمونمون بودن کتلت درس کردم گوشت چرخیش زیاد بود و بوی چربی زیاد میداد چندتا لقمه خوردن البته برا شام نیومده بودن و گفتن قبل اومدن شام خوردن خیلی احساس بدی داشتم اتاقها هم وقت نکردم تمیز کنم خانومش رفت دید خیلی بد شد حس بدی دارم 😩 آخه یه جورایی سر زده بود یه ساعت قبلش زنگ زدن چیکار کنمممم😩😩😩😩😩الان چند سال بود نیومده بودن 

اگه بچه کوچیک داری طبیعیه خونه بهم ریخته باشه 

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

چقدر بده اینجوری.من مهمون سرزده دوست ندارم.بااینکه همیشه خونم تمیزه ومشکلی بابتش ندارم.کلا مهمونی که سرزده بیاد رو نمیپسندم کارشو.وتاالانم هرکسی خواسته بیاد خونم خودم دعوتش کردم 

من کلییییی کار داشتم بچه کوچیک دوقلو خونه خیلی نامرتب بود شامم باید درس میکردم

الهی بگردم چقدر سخت واقعا درکت میکنم.... مهمون سرزده دیگه راه رفتنش و سرک کشیدنش تو سوراخ سمبه های خونه دیگه چه صیغه ایه😑😑😑بگیر بشین سرجات دیگه

مولاست حسین.... آقاست حسین ...
2706