2737
2739
عنوان

پذیرایی با ساندویچ الویه

3365 بازدید | 126 پست

ان شاالله روضه زنونه داریم خونه مون. بعدش خب خواهر و زنداداش و اینها می مونند، شوهراشون هم می آیند.

فکر کردم این دفعه ساندویچ الویه بدهم. غیر از الویه داخل نون ساندویچی و دوغ و نوشابه، بده دیگه گوجه و کاهو نذارم لای ساندویچ؟؟؟

حدود ۵۰ نفری باید ساندویچ درست کنم.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی سخته و هزینه بر.اینو بپز اونو بپز له کن زنده کن ریش ریش قاطی قاطی.سخته برای ۵۰ نفر یه قاطی پلو مثل لوبیا پلو بزارید یا جوجه کباب

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
2740

سلام 

نوشابه رو حذف کن  اصلا مناسب روضه نیس مگه تولده

کاهو و گوجه هم غیرضروریه گلم

اینکه اگر چشم آبی و یا مسیحی باشن ازشون دفاع کنیم ،  و اگر رنگین پوست باشن ، بگیم به ما چه ؟  نشونه با کلاسی نیست ،  نشونه زیر پا گذاشتن انسانیت هستش ...   #بخاطرکودکان‌ترسیده‌ی‌بی‌دفاع

نه اصلا گوجه خیارشور و کاهو نذار چون له میشه .ولی اگر میتونی نخود فرنگی بذار 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
2706