2733
2739
عنوان

فقط خدا می دونه دارم چی می کشم...

157 بازدید | 13 پست

حالم خیلی خرابه.. از هر راهی وارد میشم نمی شه... 

برام دعا کنید شاید دعای شما بگیره 

خدا یه نظری  بهم کنه...   

خسته و داغونم... 

از بس بهم فشار روانی وارد شده انگار پر از انرژی منفی هستم.. بچه هامم نمی تونم مدیریت کنم همش باهم دعوا می کنن همش جیغ و داد می کنن... 

خدایا قدر نشناس نیستم میبینم سلامتبچه هام  و همه نعمت هایی که دادی... 

ولی خودت و فقط خودت خدا می دونی من دادم چی میکشم  

خواهش می کنم  چند تا دونه صلوات برام بفرستید  

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....
عزیزم انشاءالله خدا کمکت کنه 

ممنون از دعای خوبت

من یه کاربر قدیمی ام که قطع دسترسی شدم و حالا بعد مدتی دوباره با یه اسم دیگه اووومدم. دردهامو گفتم قبلا اما چون خدا رو دارم خیلی شاکرم .. اما شما برام خیلی دعا کنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت روا بشی الهی 

دوستان عزیز کاربر @ملوسکتونم2 من نیستم دوست دیگه ای هستن که به خاطر اینکه هر نام کاربری میزدن تایید نمیشد این نام کاربری رو گذاشتن.  اسلام به ذات خود ندارد عیبی،هر عیب که هست از مسلمانی ماست.مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است ❤ من افتخار دارم به دختری که چادرش تو سختی ها باهاشه     به مادری که امنیت به خاطر دعاشه       به کشوری که قطره قطره خون من فداشه ❤️بار الها جرعت ما را سر و سامان بده  انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده    قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده        رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده... ❤️حاج قاسم هنوز هم زنده است....🖤چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم. من محال است که آن را ز سرم بردارم... ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است. ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است ♥️حسین میگیری دستامو حسین میبینی اشکامو حسین تو قلبم میمونی دردامو میدونی از چشمای خیسم دردامو میخونی 🖤آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشدهیزم است  . تو تاپیک های سرگرمی، بازی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست. ✨💐
2728
فک میکردم فقط منم ک مشکلات داره روانیم میکنع

همه ی آدم ها مشکلات  دارن.. ولی بعصی ها بیشتر از توانشان هست... 

مال من  نمی گم از توانم خارجه... نه ... 

ولی یه مدلیه که نمی تونم با کسی حرفش و بزنم.. نمی تونم اعتراض کنم نمی تونم  داد بزنم بگم بسه

همه ی آدم ها مشکلات  دارن.. ولی بعصی ها بیشتر از توانشان هست...  مال من  نمی گم از ت ...

وقتی مشکلی داری ک نه حل میشه نه وضعیت بدتر میشه نه بهتر نه میتونی با کسی درمیون بذاری بدترین حس دنیا به آدم دست میده 

2740
من بعید میدونم همه ادما مشکل داشته باشن خدا برا بعضیا بدجور حال میده 

خدا کنه..  بعضی ها هم حال کنن خوبه.. خدا کنه هیچ کس مشکل نداشته باشه

وقتی مشکلی داری ک نه حل میشه نه وضعیت بدتر میشه نه بهتر نه میتونی با کسی درمیون بذاری بدترین حس دنیا ...

دقیقا... تازه  فکرش و بکن یکی دو نفر هم که صد در صد تو حال الانت مقصرند و باعث و  با ن ی هستن مدام سرزنشت  کنن و ازن ایراد بگیرن و انتقاد کنن و تو نتونی چیزی بگی 

خدایا جز تو کسی رو ندارم

کارهایی کن که فکرتو حتی برای چند ساعت دور کنه از کسایی که اذیتت میکنن مثل نقاشی ورزش ...

خیلی مشعلها برای خودم درست کردم...ولی خب   حالم خیلی خرابه تر از این حرفهاست