2737
2734
عنوان

کسی مثل من بوده که مامان شده باشه؟

280 بازدید | 19 پست

عدد بتا روز  ۸ تاخیر  ۵۲۴ بود  روز  ۱۱ تاخیر  شده ۷۳۲ 

روندش صعودیه ولی دوبرابر نیست🥲

نظرتون چیه؟

دیروز  لک بینی  قهوه ای و درد داشتم  رفتم بیمارستان گفت احتمالا درد لانه گزینی   و لک لانه گزینی هست 

فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha

چرا بعصیا اینقدر میرن ازمایش واین چیزا چک میکنن.من خودم بعد۷سال باردارشدم.اونم سه ماهم بود فهمیدم.اصلا دغدغه این چیزا نبودهی برم ازمایش وسونو.خداخودش داده خودش محافظشه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احساس میکنم خارج ازرحمه حتمااا سونو بده و بتا رو تکرارکن

دیشب درد داشتم رفتم بیمارستاند سونو شدم خارج رحمی نبود 

فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha
2738
توی. حم ساک بارداری رو دیدن؟؟؟ اگ توی رحم دیدن ک خارج رحم نیس

نوشته بود ساک واضحی دیده نشد  آزمایش بتا  بده

نوشته بود ساک واضحی دیده نشد  آزمایش بتا  بده

خب همون ک ساک رو ندیده خطرناکه...همین الان پاشو برو ی دکتر خیلی خوب سونو و ازمایش بتارو تکرارکن خاهشا.سونو دقییییق اونم داخلی باید بری ب حرفم گوش کن

خب همون ک ساک رو ندیده خطرناکه...همین الان پاشو برو ی دکتر خیلی خوب سونو و ازمایش بتارو تکرارکن خاهش ...

سونو دیشب دادم داخلی بود 

همون گفت ک ساک دیده نشد؟؟؟ پس باید صبرکنی و هر ۴۸ساعت بتاتکرارکنی

آره نوشت ساک واضحی دیده نشد  

پس باید دوباره بری دکتر و ی سونوی دقیق تری بری...پشت گوش ننداز

باشه حتما  میرم دکتر