2733
2734

قرار بود باهام بریم مشهد مارو برسونه ترمینال اونام اومدن دم در تا آماده میشدم گفتن طول میدی ولم کردن رفتن داشتم نماز میخوندم قلبم درد گرفت از بی کسی

با موتور خودم رسوندم ترمینال باسختی نزدیک بد چادرم لای چرخ موتور گیر کنه 

حالا باخواهرم درد دل میکردم میگفت پیامش بده بگو چرا منتظرم نشدی همسایه هم بود دو دقیقه منتظر میشد  بنظرتون چیکار کنم من اصلا تا الان که عروسیشون بودم همیشه کوتاخ اومدم یا بقول خواهر تو سری خورم 

چیکار کنم چی بگم اصلا؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همسرت کجا بود؟

خب قرارتون هر ساعتی بود باید اماده میشدی اون بنده خدام لابد نمیتونسته معطل شه

2740
همسرت کجا بود؟ خب قرارتون هر ساعتی بود باید اماده میشدی اون بنده خدام لابد نمیتونسته معطل شه

4.5 باید سوار اتوبوس می‌شدیم اونا 3 اومدن 

5 اتوبوس حرکت کرد 

همسرم سر ساختمون بود 

راه دور 

درجایی که اون گفت من وقت ندارم من رفتم تو صف براشون ارز اربعین گرفتم برای سفرشون 

عزیزم ناراحت نشی از دستم 

ولی تو که خودت میتونی بری چرا منت کسی دیگه رو میکشی؟

از این به بعد نه جایی رفتنی بگو نه کاری داشتی 

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
عزیزم ناراحت نشی از دستم  ولی تو که خودت میتونی بری چرا منت کسی دیگه رو میکشی؟ از این به بعد ...

نه عزیزم 

بخدا بعد 15 سال اولین بار به این قبله قسم 

که اونم ولم کردن 

همسر این برادر شوهرمو خاله شوهرم نبردن همراهشون من گفتم گناه داره بامن نیاد باکی بیاد 

2706