2733
2739
عنوان

لطفااا راهکار

72 بازدید | 16 پست

سلام من مشکلی که دارم اینه که تند تند صحبت میکنم تن صدام آرومه فقط کلمات رو سریع ادا میکنم اینم به خاطر دوران مدرسه م هستش که خیلی عاشق حفظ کردن بودم و سریع کتاب میخوندم حالا یه راهکاری دارین که بتونم آروم و شمرده حرف بزنم چون خیلی اذیت میشم خودم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به درد وکالت میخوری....یه وکیل داشتم اینقدر تندتند حرف میزد اونجا سرمو تکون میدادم میرفتم خونه با خودم میگفتم این اصلا چی گفت؟؟؟؟سعی کن تمرین کنی تو خونه یدونه شکلات بزار دهنت چند کلمه حرف بزن مکث کن آب دهنتو قورت بده دوباره بقیه ی کلمه رو....توی تنهاییت با خودت تمرین کن کم کم عادت میکنی البته بعدش مسواک بزن خدای نکرده دندون درد نگیری منو فحش بدی.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
به درد وکالت میخوری....یه وکیل داشتم اینقدر تندتند حرف میزد اونجا سرمو تکون میدادم میرفتم خونه با خو ...

چون توی جلسه های دادگاه وقت محدوده و تند حرف میزنن تا بتونن دفاع کنن اکثرا اینجورن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
به درد وکالت میخوری....یه وکیل داشتم اینقدر تندتند حرف میزد اونجا سرمو تکون میدادم میرفتم خونه با خو ...

😂😂ممنون از راهنماییتون اره وکیلا خب باید قدرت بیان خوبی داشته باشن ولی من پرستاری میخونم باید آروم‌تر حرف بزنم 😂

😂😂ممنون از راهنماییتون اره وکیلا خب باید قدرت بیان خوبی داشته باشن ولی من پرستاری میخونم باید آروم ...

😂😂😂موفق باشی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون توی جلسه های دادگاه وقت محدوده و تند حرف میزنن تا بتونن دفاع کنن اکثرا اینجورن.

دقیقا باید از حق موکلشون  به نحو احسنت دفاع کنن چون یه چیزی شنیدم میگن که وقتی تند تند حرف میزبنی البته واضح و رسا قدرت فکر کردن طرف مقابلت رو پایین میاری 

2706