2733
2734
عنوان

ایـــــــده⭕️

94 بازدید | 3 پست

ایده#  

معرفی منابع کنکور برای رشته ﹙💛🍉﹚

✧ ‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒‒ ✧

_بهترین منبع زیست شناسی↶🍭🌸

کتاب فاگو زیست یکی از بهترین کتاب های موجود در بازار برای درس زیست شناسی،کتاب فاگو زیست می باشد که دارای درسنامه بسیار خوبی است.در واقع می توان گفت مولف این کتاب به توضیح خط به خط کتاب درسی زیست شناسی در قسمت درسنامه فاگو زیست پرداخته و توجه ویژه ای نیز به اشکال کتاب درسی نموده است. حجم این کتاب به نسبت سایر کتاب ها بیشتر می باشد اما اگر به طور دقیق آن را مطالعه کنید،کمک بزرگی به شما خواهد کرد☁️🍓⊰

_کتاب خیلی سبز : یکی دیگر از کتاب های قوی در درس زیست شناسی،کتاب خیلی سبز است.این کتاب حجم زیاد و در عین حال درسنامه کاملی دارد.مطالعه آن را به داوطلبانی توصیه می کنیم که زمان زیادی تا کنکور دارند و اگر این مطلب را در بازه زمانی نزدیک به کنکور مطالعه می کنید،اصلا تهیه این کتاب را به شما توصیه نمی کنیم.زیرا امکان مطالعه کامل آن تا زمان کنکور امکان پذیر نخواهد بود🥤🧡

_کتاب گاج نقره ای : این کتاب دارای تست های کنکور سال های گذشته و تست های تالیفی می باشد که پاسخنامه بسیار کاملی نیز دارد.به علاوه نکات کلیدی هر درس نیز در این کتاب ذکر شده🦥🍒

[کــارامـــل صدام کن]1401/۹/۱۹زندگیم با وجودت به طوری قشنگی تغییر کرد.آخــــه تـــــو*خیلی قشنگ میگی جـان دلــــمـ من تغییر پیدا کردم به دختری که تو خواستی عاشق"[صدات،خنده‌هات،عکسات،چشات،دستات،]تو روشنایی قلب منی چطور میشه تورو دوست نداشت آخــه؟ به طور قشنگی هردومون تغییر کردیم.عشق"فراتر از این حرفاست انقدر زیبایی و خاطرات داره که اصلا قابل بیان نیست.تو تاپیکا تگم کنید فضای شادی رو براتون ایجاد میکنم🩴😂اختراع تایپ خودم:سَلaم خُbی #احساساتم ، بادکنک که نیست هروقت خاستین بادش کنید بعد بترکونید ؛

دوستای گلم کنکوری هارو تگ کنید.

[کــارامـــل صدام کن]1401/۹/۱۹زندگیم با وجودت به طوری قشنگی تغییر کرد.آخــــه تـــــو*خیلی قشنگ میگی جـان دلــــمـ من تغییر پیدا کردم به دختری که تو خواستی عاشق"[صدات،خنده‌هات،عکسات،چشات،دستات،]تو روشنایی قلب منی چطور میشه تورو دوست نداشت آخــه؟ به طور قشنگی هردومون تغییر کردیم.عشق"فراتر از این حرفاست انقدر زیبایی و خاطرات داره که اصلا قابل بیان نیست.تو تاپیکا تگم کنید فضای شادی رو براتون ایجاد میکنم🩴😂اختراع تایپ خودم:سَلaم خُbی #احساساتم ، بادکنک که نیست هروقت خاستین بادش کنید بعد بترکونید ؛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آی کیو و پینوکیو 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2728